Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondolnátok a haverotokról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a haverotokról ha megtudnátok hogy biszex és már volt farok a torkában?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő dolga. Nem lennék kíváncsi semmi részletre, és fogadja el, hogy ez engem egyáltalán nem érdekel, de ha továbbra is jó fej, akkor elfelejteném, és maradnánk továbbra is barátok.
2016. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
beleraknám én is az övébe :D
2016. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekelne amíg nem akar tőlem semmit.
2016. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha ő ezt is szereti, élvezze. Ha még beszélgetni is akar erről vagy mesélni róla, az sem zavarna. Igaz max. hallgatóságnak lennék jó, mert én csak puncikról tudnék mesélni neki.
2016. febr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
engem sem zavarna
2016. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,ugyanúgy barát.Azért mert nem puncit nyalt nem változik semmi.Sőt ez egy barátságban mellékes is,hogy ki szeret.
2016. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tőle tudnám meg, örülnék, hogy ennyire bízik bennem.

Egyébként meg ettől miért is kéne bármit gondolnom róla? Örülnék neki, hogy jól érezte magát.

2016. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár farok nem járt a torkomban, annyit írnék jó tanácsként, hogy ezt felesleges minden ismerősöd orrára kötni. Sok biszexuális srác és lány van ezzel úgy, hogy reklámoznia kell ezt, mint a vegetarianizmust és a crossfit edzést, pedig nem. :D Azokkal közöld esetleg, akiket érint vagy épp akikkel szívesen dumálnál erről, mert tudod hogy van annyira nyitott.


Szimpla haverokkal én sose közölném le, mert azon túl, hogy esetleg kényelmetlenebbül érzi azok után magát a társaságomban, semmi hasznos információt nem szerez belőle.

2016. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
En orulnek ha elmondana. regota izgat a gondolat hogy milyen lehet fiuval egyket dolog :) kiprobalnam vele :)
2016. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 david223 ***** válasza:
100%
Irigyelném meg összeülnék vele... :)
2016. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!