Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A férfiaknak hány százaléka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak hány százaléka próbálhatta ki már a saját nemével is a szexet?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
szerintem kb 25%. viszont aki ki szeretné probálni csak nem sikerűl neki az talán eléri a 40-50%ot is.
2016. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A ma élő 20-30 éveseknél szerintem 10-20%.


Tegyük hozzá hogy még 10 éve is ezerszer nehezebb volt partnert találni, mint manapság. Régen meg lehetetlen, amíg nem volt internet és csak a véletlenen és szerencsén múlott.

2016. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2-es, pont régen volt könnyebb, legalábbis a nagyobb városokban. Mert ha volt vágy tudtuk, hogy hova menjünk, este parkok, nappal vízpart és mindig összejött a dolog.

Most mindenki csak otthonról irkál azt beizgul és elintézi magát, vagy megnéz egy videót.. Ezt a kíváncsiakra, kezdőkre, biszexekre értem.

Régen azért kitaláltuk hol is lehet és megoldottuk, másik régen ez nem volt téma, így nem volt ennyi negatív kritika, nem volt ennyire elfogadott így az ember próbált férfi maradni, elintézte a dolgot azt élte az életét.. Most inkább a vágy van meg a mai srácokban, de a bátorság nincs, meg kényelmesek, fantáziálnak, videóznak és megoldják maguknak…


A másik elég kemény környezetben nőttem fel, és mindig összejött a nagy kemény macsó srácokkal. Ma általában azok fújjoznak, undorodnak akikbe ott a kisördög, de elnyomják, vagy

valami gondjuk van ami miatt kisebbségi érzésük van…


Amúgy azt mondják a férfiak 80%-ában benne a dolog csak megfelelő szituáció kell, hogy kihozza, persze van aki soha nem kerül olyan szituba, hogy előjöjjön ez a dolog és nem is szembesül vele, hogy benne lenne...

2016. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!