Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kondiban felállt már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K1zs kérdése:

Kondiban felállt már?

Figyelt kérdés
Vagy láttátok más farkát mereven? 22/f

2016. febr. 18. 19:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Öltözőre, vagy zuhanyzóra gondolok.
2016. febr. 18. 19:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen volt már ilyen szitum
2016. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én most épp azon gondolkodtam hogy el kéne járnom kondiba. hátha...
2016. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz en meg suliba járok de heti 2x konditerembe vagyunk tornaórán. Nekem sokszor fel szokott állni. Legtőbbszőr az után hogy fekvenyomok. Mivel a biztonság kedvéért valaki mindig mögém áll hogy segítsen vissza rakni a sújt, de mivel kicsi a hely igy a fejem nagyon kőzel van az illető farkához és alulrol látom ahogy dudorodik stb..

De olyankor egy sorozat után gyorsan megyek egy máik géphez hogy lenyugodjak

2016. febr. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,zuhanyzóban sokszor állt már fel. Másét ís láttam így.
2016. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Volt hogy egyszer délelőtt mentem kondiba mert pihenős voltam a munkahelyemen és untam magam itthon, akkor jó volt mert alig voltak bent és akkor inkább kardió edzésekkel foglalkoztam mint az erősítéssel mert akkor a futógépek, meg a lépcsőgépek és a szoba biciklikhez is hozzá lehetett férni úgy hogy nincsenek körülöttem vagy 20 an, meg ezek a gépek alapból egy külön álló helyiségben voltak ahol azért jobban beszorult a levegő főleg ha sokan voltunk, meg minden. Ott épp futópadon kezdtem az edzést amikor betért oda egy elég csinos lány kb 20 éves lehetett én meg 22 voltam akkor. A lány melegítőbe jött hosszú nadrág és felső semmi extra szép meg csinos volt, picit néztem de aztán foglalkoztam tovább a saját dolgommal. Picit beszélgettem is vele kérdeztünk egymás felől az edzésekkel kapcsolatban meg megkért hogy majd később ha még ott leszek segítsek neki majd az edzésben. Akkor ugye ő is elkezdett futópadon kocogni én abba hagytam és utána picit pihentem meg nyújtottam és gondoltam kipróbálom az új szoba biciklit mert időm volt rá bőven. Akkor ugye nagyban tekertem mikor láttam hogy a lány leveszi a melegítő felsőjét majd a nadrágját és tornadresszbe volt akkor eléggé kikerekedtek a szemeim, nem is volt szégyenlős, páran akik ott voltak ők is nézték jobbára idősebbek voltak ők megszokták már tudták hogy ki ő nem is nagyon foglalkoztak vele. A lány mesélte hogy ő mindig így jár mert neki ez a kényelmes meg ő tornázott régen sokat és ő csak ebbe tud normálisan sportolni. Elég furcsa volt nekem mert általános sulis koromban láttam ilyen ruhába lányokat és ennyi. A lány nem volt szégyenlős amikor felcsúszott a bugyi része a ruhájának igazgatta már ez is sokszor elvonta a figyelmem, meg persze amikor megkért hogy segítsek neki a a fekve nyomásba tartani mondta hogy max 35 kilóig megy fel, de akkor ugye lefeküdt a fekpadra a dresszén a bugyi része igen csak bevágott ott neki meg fel is csúszott ott a kivágásánál és egyáltalán nem szégyenkezett. Persze egy idő után már kezdett nekem felállni és már eléggé remegtem meg próbáltam takarni, persze észrevette és csak kuncogott rajta. Akkor ugye edzés végén én elmentem letusolni szépen nyugodtan, nagy zuhanyzója meg öltözője volt a teremnek akkoriban volt felújítva így gondoltam kipróbálom mert minden edzés után rögtön hazamentem és akkor vágtam magam rendbe mert ott laktam akkor a teremtől 100 méterre, de ugye akkor fürdés közbe is eszembe jutott a csaj és igen csak állt a farkam, akkor bejött egy 40 év körüli tag szintén zuhanyozni aki tett is nevetve megjegyzést hogy "remélem a lány jutott eszedbe és nem rám izgultál fel!" Akkor égett is a fejem de ő mondta hogy nem lepődik meg ezen mert ismeri a csajt pontosabban a rokona és mondta hogy amikor délután edzett így az öltözőbe majdnem mindenki felizgult rá meg róla beszéltek. Tényleg szép lány meg jó alakja van nem is vitatom. Fürdés után amikor már mentem volna el akkor a lány jött ki ő is már civilbe volt de egy sima egybe ruha volt rajta igen csak rövid szoknya résszel és kérdezte nincs-e kedvem elmenni vele egy kávéra. Akkor is igen csak felizgultam látta rajtam a dolgot és csak nevetett :D Persze utána gyakran eljártunk együtt edzeni, majdnem minden alkalommal megesett ez az eset, igaz a lánnyal nem jöttem össze és egyszer sem feküdtem le vele még meztelenül se láttam, de mai napig úgymond haverok vagyunk, már nem járunk együtt edzeni mert én már 3 hónapja nem járok terembe mivel új munkaköröm lett ahol igaz többet keresek de napi 10-12 km ert le gyalogolok egy műszak alatt.
2016. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
srác segitett fekvőpadnál és beláttam neki állt a répája
2016. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

barátommal együtt járok kondizni és volt már hogy felállt rá amikor zuhanyzott utána:D



22/F

2016. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, és elképesztő ciki volt. Mentem zuhanyozni, egy nagyon jó testű pasi meg ott tusolt, nem volt elhúzva a függöny. És nemcsak, hogy felizgultam rá, hirtelen annyira meglepett, mert tényleg nagyon jó pasiról van szó, hogy pár másodpercig ott álltam előtte, megfeledkeztem magamról. :"D
2016. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!