Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok erről? 19/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? 19/L

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 19 éves.

Az egyik szintén lány osztálytársamról van szó. Jóban lettem vele és elkezdtem vonzódni hozzá. Ezt közöltem is vele. Először nem fogadta jól, aztán úgy tűnt, hogy menthető még a kapcsolat, most azonban megint visszahátrál. Nem tudom, hogy legalább a kapcsolattartásnak van-e jövője. Nem akarom elveszíteni, de nem erőltethetem rá magam. Én úgy gondolom, hogy talán jobb most kicsit békén hagyni.

A másik dolog pedig, hogy nem tudom a nemi hovatartozásomat. Ő eddig az első lány, aki bejön. Csak testileg, kapcsolatot nem tudnék elképzelni vele. Eddig csak fiúk tetszettek. Akkor most biszex vagyok? Ez a kapcsolat menthető vagy vége?


2016. febr. 26. 19:34
 1/1 RRR ***** válasza:
94%

szerintem,ne erőltess vele semmit,semleges témákról beszélj vele,ne hozd fel a vonzalmadat


nem biztos,hogy bi vagy

2016. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!