Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiú vagyok. Van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiú vagyok. Van egy fiú aki tetszik de még nem csókolóztam lánnyal, Szerintetek baj az ha fiúval csókolózom először? Azért megnyugtatta volna a lelkem ha lánnyal.

Figyelt kérdés
hallottam ha valaki elindul a homoszexualitás útján biszexként az könnyen ott ragadhat ha előtte nem volt még lánnyal. emiatt is aggódok kicsit. félek hogy utána már nem fognak tetszeni a lányok és ugrik a család.
2016. febr. 27. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Én két barátnő után találtam meg a boldogságot a fiúk mellett, úgyhogy nem, nem leszel attól meleg, mert először fiúval csókolózol :)
2016. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem mondta egy meleg fiu,hogy szinte semmi kulombseg nincs a ketto kozott,ugy hogy nyugodtan vagjal bele...
2016. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Én is ugyan emiatt a dolog miatt nem merek szopni.

Furdalna a lelkiismeret hogy előbb szoptam mint nyaltam.


Szexel is ez van... Az úgy jó lenne ha előbb lánnyal csinálnám, de hogy előbb dugtak meg és dugtam fiút mint lányt.

Rosszul érezném magamat. :D

2016. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

#3 as vagyok..

Az kimaradt hogy 16/f vagyok. :D

2016. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
94%
Velem is ugyan az van mint a 3.-al, lenne is egy srác, aki mondta, hogy szívesen kipróbálná velem, de mondtam, hogy először lánnyal akarom
2016. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!