Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Legjobb barátnőm jár a gondola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm jár a gondolataimban mostanában, úgy kinyalnám, nem tudok másra gondolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmben is van hajlam, volt egy kis kalandunk 2 éve, igazából csak csikló izgatás,mell fogdosás volt csak,de annyira hirtelen történt minden,hogy zavarban voltunk. Utána meg haza jöttek hozzánk így mindent abba hagytunk természetesen.

Később beszéltünk róla és megbeszéltük,hogy ha akarjuk akkor azt jelezzük a másik felé. Szorosabb is lett a barátságunk azóta.Persze utána semmit nem éreztem,ő se említett semmit. Neki volt kapcsolata,nekem csak randijaim.Igazából úgy mond ellett felejtve mindkettőnk részéről az a kalandféle.

Azóta sem történt semmi sem.


Viszont vmiért mostanában ismét előbújt a gondolat,hogy kinyalnám és igazából még arra se vágyok,hogy ő velem bármit csináljon,csak,hogy én őt.

Ha meg hozzám ér megölel vagy bármi már képes vagyok benedvesedni.Amit kicsit gáznak érzek. Mondjuk érdekes mód,hogy pucéran látom az nem indít el bennem semmit,mert sokszor amikor fürdik bent vagyok nála.


Ebben mondjuk közre játszhat hogy vannak időszakjaim amikor nagyon kívánom a szexet,pedig szűz vagyok.Van mikor hónapokig nem is masztizok,nem gondolok a szexre,de most már nagyon kivagyok :D


Próbálom mindig akkor áthívni mikor üres a ház és megszeretném ismételni a dolgokat,mint 2 éve. Akkor masszázsból indult az egész dolog.Ő kezdeményezte az egészet.Igazából ez a célom,hogy megint hátha így kialakul vagy pedig,hogy iszogatunk abból. Akkor bátrabb vagyok én is :D

Múltkor nálunk volt,de akkor anyumék is csináltak partyt.Mi bent voltunk a szobában, ő szívott egy kis füvet én is szívtam volna,cska nem cigizek és nem sikerült :DDD Na mindegy ő szépen szívott. Olyan kérdése volt,hogy van e babaolajom,mert,hogy ő punci masszázst akar. Semmi ilyesmink nem volt. Ha lett volna akkor gond nélkül megtettem volna neki,persze ha már mindenki elment és alszik. Amúgy gáz lett volna ha benyitnak :D


De sose tud úgy ide érni vagy át jönni mikor lenne alkalmunk,mert én ha 2-en lennénk próbálnék utalgatni rá stb.Akkor másabb lenne.


Mit tegyek szerintetek? Ezt így közölni vele nem akarom annyira,hogy úgy kinyalnálak,max kicsit becsicsentve lehet megmerném. Viszont ha iszunk legtöbbször társaságban így ott ez off.


2016. febr. 28. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
De edesek vagytok :-)
2016. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyald ki.
2016. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2016. febr. 28. 18:41
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
hívd át filmezni stb., isztok egy kicsit és hajrá ;)
2016. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen,csak nekem fontos,hogy senki ne legyen itthon. Mivel húgommal a szobánkat egy gipszkarton fal válassza el.Minden áthallatszik. Itt esélytelen ha vki itthon van én úgy befeszülnék,hogy mikor nyitnak ránk :/ Anyumék meg későn fekvők.Húgom a barátjával meg hajnal 3 ig is fent van,addig barátnőm meg nem marad.


A legjobb lenne ha senki nem lenne itthon.

De ez nagyon ritka.Náluk meg ő sosincs egyedül.


Nincs lehetőségünk annyira kettesben lenni,hogy ez megtörténjen.

2016. febr. 28. 20:03
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én azért szurkolok nektek hogy mielőbb összejöjjön, és átéljétek amire vágytok.
2016. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. febr. 28. 21:09
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. megkérdezhetem hány évesek vagytok?
2016. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
22
2016. febr. 28. 21:11
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon bevállalósak vagytok, kivehettek egy szobát 1-2 órára is.
2016. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!