Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért piszkálják itt a biszex/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkálják itt a biszex/leszbi lányokat?

Figyelt kérdés
Én biszex vagyok,és ha felteszek a témával kapcsolatban itt egy kérdést mindig jönnek beszólogatós válaszok.

2016. febr. 29. 11:29
1 2
 11/15 Wadmalac ***** válasza:
88%
Zsinórban 4 biszex barátnőm volt. Gyakorlatilag minden szempontból pozitívabbak velük a tapasztalataim, mint a tiszta hetero lányokkal.
2016. febr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

#5... Felsikitottam :Ddddd


Amugymeg,

En is biszex csaj vagyok, szoval megosztom veled a megoldas titkat: le kell sz@*ni. :) Magukat minositik, nem teged, ne foglalkozz ilyenekkel. :D Egyebkent akarmilyen kerdest teszel fel, barmilyen temakorben, legalabb egy ember mindig feljogositva erzi majd magat arra, hogy "vicceskedjen". Szoval hagyd rajuk! :D

2016. febr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Wadmalac ***** válasza:
81%

Szerintem (bár általánosítani nem akarok) a biszex lányok érzékibb beállítottságúak, oldottabbak, rugalmasabbak, önállóbbak.

Az már csak hab a tortán, ha hozzák a barátnőjüket is. :D

2016. febr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
96%
Mert nincs jobb dolguk. :"D
2016. febr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%

En meg pont ellenkezoleg vettem eszre!

Inkabb a bi es meleg pasikkal bannak parasztul es a bi / meleg csajokat meg mintha talcan hordozgatnak nehogy megsertcsek az onbecsulesuket!

2016. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!