Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti járnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok egy biszex fiúval?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
En mar jartam. Amig huseges hozzam es jol banik velem, jol kijovunk nem zavar, ha elotte pasival is volt kapcsolata. Csak egy ilyen baratom volt, de nem "tunt" biszexnek, eleg masculin volt. Egy feminin biszexxel nem biztos, hogy oszejonnek, de ez is inkabb csak azert, mert annyira nem jonnek be a noisen viselkedu pasik es nem azert, mert midnket nemhez vonzodik.
2016. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Kizárt! Undorodnék a sráctól.
2016. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sincs bajom a biszex srácokkal.
2016. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha szeretjük egymást, nem látom akadályát. Én is biszexuális vagyok.:) 18/L
2016. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Sajnálom, de nem. Az a baj, hogy nem tudnék olyan férfira férfiként tekinteni, akinek már volt a szájában vagy a fenekében egy másik férfi farka.
2016. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Lehet ellennék vele egy ideig. De nem venném komoyan a kapcsolatot. Lehetek szexibb csaj, edzhetek, sminkelhetek, főzhetek neki finomakat, egy pasival viszont nem vehetem fel a versenyt, mindig ott lenne bennem az a félele, hogy elhagyhat ha egyszer pasira vágyik.
2016. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
#5 És ha csak a kezében volt? :P
2016. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Akkor sem.


Az én fejemben a férfiak farkával csak nők és a börtönökben a "köcsögök" foglalkoznak.


Remélem el tudod fogadni, ha nem tudnék szexelni olyan férfival, akiről tudom hogy korábban már férfival szexelt.

2016. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolatom volt már bi fiúval, állati jó pasi.

De komolyra biztos, hogy nem mennék, nem tudnék benne megbízni. Ott lenne bennem a kétség, hogy megcsalhat, itt is hányszor lehet olvasni, hogy pasival csalja a barátnőjét.


Engem egyébként kifejezetten izgat, ha egy jó pasi biszex, de komolyabbat biztos, hogy nem tudnék ilyennel elképzelni.

2016. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Igeen:3,

Es ha fiuval csalna meg nem zavarna :D sot:Ddd


17/L

2016. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!