Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért szo-pnak a fiúk jobban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szo-pnak a fiúk jobban, mint a lányok?

Figyelt kérdés

Természetesen a meleg fiúkról kérdezem, a hetrók valszeg sehogyan sem szopnak.

Persze mondják, hogy azért, mert nekik is van kukijuk és tudják, hogyan működik, de szerintem ez önmagában kevés.

Persze kérdés, hogy egyáltalán tényleg jobbak-e orálban a fiúk, de sokan állítják, hogy igen. Ti mit tapasztaltatok?



2016. márc. 6. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
mert 1 férfi jobban tudja mi jó a férfinak jobban ismeri a testét pl
2016. márc. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
92%

Abszolút nem értek hozzá, szóval ez csak egy megérzés. :D

De talán azért, mert úgy próbálják csinálni, ahogy saját maguknak is tetszik. Ők csak jobban tudják, hogy mi a jó, mint egy lány.

2016. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Azért amiért a lány is jobban nyal mint egy pasi. Nyílván mert jobban tudja mi kell egy nőnek igazán mivel o is nő. Na ezért
2016. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Látom, mindenki végigolvasta a kérdést: Pont azt mondom, hogy az az érv nekem kevésnek tűnik, hogy a fiúknak is van kukijuk, ezért tudják, hogy mit kell vele csinálni. Azt gondolom, hogy e mellé még kell valami. Erre leírja mindenki ugyanazt az érvet.

Engem az érdekel, hogy ezen kívül még mi lehetséges.


Arról pedig senki nem zeng legendákat, hogy a lányok jobban nyalnak, mint a fiúk. Logikus lenne, de még sincs erről sztori sehol, pedig a fiúk jobban szopásáról mindenhol beszélnek.

2016. márc. 6. 19:48
 5/16 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
95%

De ha egyszer mindenki szerint ez lehet az oka, akkor mi mást kéne még leírnunk? :D

Én nem tudok elképzelni más lehetséges okot.

Neked miért nem elég ez? Szerinted még mi lehet benne?

2016. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Én sem értem miért nem elég neked kérdező ez az érv?? Más oka nemigen lehet h egy fiú jobban szop. Mégis milyen választ várnál kifejtenéd?
2016. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert azok igazán kívánják,akarják a péniszt,nem csak viszonoznak egy dolgot. Egyébként tényleg jobbak,igaz csak 2 partner megítélése alapján.
2016. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottál lányos sztorit ez ügyben? :) Akkor én zengjek ódákat? :) Lányok jobban nyalnak, mint a férfiak!! ;) Egyik férfinek sem sikerült leköröznie bármelyik lányt, akivel együtt voltam. Ezt nagyon sajnálom, mert emiatt mindig hiányozni fog a gyengébbik nem. :(
2016. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7-nél a pont. Ezt gondolom én is. Egy pasi csak akkor szo-p, ha szpni akar. Ha szereti a f@.szt. Egy lánnyal előfordulhat, hogy nem szereti a szerszámot, de mégis bekapya, mert a pasit lelkileg szereti, ezért jót akar neki. Egy pasi nem szo-p érzelemből. Én szeretem a párom, de nem ezért kényeztetem, hanem azért, mert én is élvezem. Élvezem a bret, még mélytorkosan is. Persze örülök, ha neki is jó, de csak azért nem tenném meg. Azért csinálom jól, mert nekem is élvezetet nyújt, ha jól csinálom. Az már csak hab a tortán hogy nekem is van és ezért tudom, hogy mi lehet jó a másiknak.


Nyalás ügyben nem vagyok kompetens, mert mert én sem vagyok nő és nem is voltam még lánnyal. De a fenti gondolatmenet miatt nekem nem evidens, hogy a lányok jobban nyalnak. Bár ki tudja. Ha egyik lány is érzelem központú meg a másik is, akkor éppen azért tudhatják jól kielégíteni egymást, amiért a két testiség orientált pasi egymást.


Viszont ha ez igaz, akkor a heterókkal jól kiszúrt az élet.

2016. márc. 7. 01:15
 10/16 K.L.Kiss ***** válasza:
100%
Az én tapasztalataim szerint nem törvényszerű, hogy egy pasi jobban tud szopni, mint egy lány.Engem jó néhány pasi leszopott és mégtöbb lány, de a lányok közül voltak azok, akikkel a legjobban élveztem.Igaz leginkább azokkal a lányokkal, akiken érezni lehetett, hogy maguk is élvezik csinálni.A pasik is lehetnek technikailag jók, de a szexben a technikánál többet számítanak az illúziók. Pl. ha azt érzem, hogy egy szép, fiatal szűzlány életében először bekapja a farkamat és izgalommal, élvezettel próbálgatja, hogyan tudná minél élvezetesebben csinálni, akkor az biztosan sokkal jobban izgatna, ha kicsit bénázna is közben, mint egy pasi, aki szuper technikával csinálná!
2016. márc. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!