Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A barátnőm, akivel lassan 9...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm, akivel lassan 9 hónapja vagyunk együtt, bevallotta, hogy vannak biszexuális vágyai. Esetleg valaki járt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást és ezt ő is kihangsúlyozta. Nem akar és nem is fog megcsalni nővel, de szeretne lányokkal is lenni, időnként. Előtte feltett olyan kérdést, hogy mi a véleményem a biszexekről, stb és mivel tetszett neki a válaszom, elmondott mindent.

2016. márc. 8. 11:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Irigyellek!
2016. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez nagyon jó dolog. Nem tudom mire vagy kíváncsi még. Élvezd ki.
2016. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem akar megcsalni, ezért engedélyt kér, hogy csajokkal is lehessen. De drága. :D


Én soha nem mondanék olyat a barátnőmnek, hogy "nem akarlak megcsalni, de néha pasikkal is dugnék". Nem erről szól a biszexualitás, hogy mindkét nem irányába kötelező valakinek kiélnie magát. Ennyi önmérséklet a minimum. Egy hetero férfi vagy nő se veti fel a párjának, hogy néha kipróbálná más hajszínű, vagy rasszú emberrel is.


Mindenesetre Te tudod. Amennyiben neked belefér, akkor sok boldogságot, amennyiben meg nem, akkor még most váljanak el útjaitok.

2016. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretném, hogy szombat este elmenjen és majd valamikor hazajöjjön és egy lánnyal jól érezze magát, bár nem mondta, hogy így akarja. Csak úgy tudnám elképzelni, hogy hozzánk a közös lakásba jön fel egy lány.
2016. márc. 8. 11:43
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Mondd neki, hogy elfogadod ezt abban az esetben, ha csak akkor fekszik le lánnyal, ha te is jelen vagy és beszállhatsz. Valamit valamiért! Ez az élet rendje!
2016. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező tényleg nem értem mi a bajod.


Akkor szervezzetek rendszeresen hármasokat, ahová beszáll hozzátok harmadiknak egy csinos lány. Mit akarsz még? Tényleg nem értem.

2016. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Várjunk csak... Azt írod, hogy nem akar megcsalni. Majd kicsit később hogy azért néha félre akar dugni csajokkal.

A kettő ellentétes.

Én a helyedben dobnám. Mondjuk eleve az ilyenekre rá kérdez az ember az ismerkedési szakaszban.

Nálam a biszexség kizáró ok, de van biztos, aki még örül is neki.

2016. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A megcsalás és a tudtommal és engedélyemmel történő szexuális együttlét, az nem ugyan az :) A megcsalás az a hátam mögött történik.
2016. márc. 8. 12:33
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Menjetek el swingerbe, vagy csináljátok hármasban, bár ez azért alapos önismeret kíván és nem is való mindenkinek.
2016. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Mazlista vagy aranyapam.
2016. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!