Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal párként hol találhatnán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párként hol találhatnánk megbízható lányt harmadiknak?

Figyelt kérdés

Lehet kíváncsi hetero, bisex vagy leszbikus is.

Hogyan sikerült összehoznotok?



2016. márc. 12. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek kifejezetten szexpartnerkereső oldalak.


Ezekről azt kell tudni, hogy általában 10-szer annyi férfi van fent rajtuk, mint nő :D


De aki nők fent vannak, azok általában vagy más nőt keresnek, vagy biszex kalandok érdeklik őket. Ilyenekre regisztrálva szerintem sikerrel lehet járni.

2016. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire fiatal az a bizonyos pár, ha nem titok?

25.bi.L

2016. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a szexpartnerkeresőkön próbálkozunk, de kb mindenki kamuzik ott, néhány levél után eltűnik. Pedig mi is nagyon vágyunk a hármasra egy lánnyal! Szerintem se neten próbálkozzatok.

21L

2016. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3:

De akkor hol?

2016. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Léteznek ilyen célra egyéni vállalkozók... A megfelelő oldalakon.
2016. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi kerestünk, több oldalon is de rengeteg kamusba botlottunk, volt aki nem fáradt azzal, hogy kifogást találjon ki, de volt aki azt akarta megmagyarázni, hogy Ő ott volt a megbeszélt helyen és időben de Mi nem. Azokat akik sak képeket gyűjtögetnek és/vagy csak csetszexelni akarnak, könnyű kiszűrni mert elárulják magukat (több képet akarnak, mindenáron adott mederben akarják tartani a beszélgetést, az Őket izgató részletekről kérdeznek stb...), de akivel találkozót beszélsz meg és nem jön el, az már problémásabb. Első találkozót mindenképp nyilvános helyre egyeztesd,és ne adj ki túl sok adatot magadrólagatokról, így mindenkinek biztonságosabb. Persze túl gyanakvónak sem jó lenni mert azzal meg könnyű elijeszteni az aktuális jelöltet. Nyilván a harmadiknak csatlakozó lánynak van alapból több félnivalója, mert Ő van egyedül. Nekünk végül egy ismerőssel jött össze. Keresgéljetek, de csak okosan, éd ne vegye el a kedveteket, ha csak lassab jön össze. Mi egy ideje leálltunk a kereséssel mert túl sok időt vitt el. :(
2016. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

21/L 25/f vagyunk.

Köszönjük mindenkinek a válaszokat!:)

2016. márc. 12. 15:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a prostit nem ajánlom. Mi próbáltuk, de annyi beleéléet tanúsított mint egy mexikói bányász egy duplaműszak után, plusz dohányszaga volt és engem (a pár férfitagját) zavart a tudat, hogy prosti és nem tudtam ettől elvonatkoztatni, szóval hozzá sem nyúltam.
2016. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Swinger klubot érdemes még kipróbálni, ott a lányok többsége szívesen benne van ilyesmiben :)
2016. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi köszi :)
2016. márc. 13. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!