Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok? Eddig csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok? Eddig csak pasik erdekeltek, de megismertem egy leszbi lanyt es mar semmit sem tudok.

Figyelt kérdés
Erezheto "szexualis feszultseg" van koztunk, azthittem h csak en erzem de mondta h o is, meg h olyan hatassal vagyok ra ahogy senki (o is ram). Nem tudom h mit gondoljak, meg mindig sokkal jobban erdekelnek a pasik es rajta kivul egy lany sem erdekel, plusz kapcsolatot meg vele sem tudnek elkepzelni. Vajon biszex lennek? 18/L

2016. márc. 14. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg vele, adj egy esélyt, feküdjetek össze, aztán meglátod :D

Az vagy, aminek érzed magad;) 19f

2016. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez talán még a korodból fakad. Ebben a korban sokan érzik, hogy vonzódnak a saját nemükhöz és meginganak, de sok esetben bebizonyosodik az ellenkezője. Tehát az, hogy egyáltalán nem vonzódnak valójában a saját nemükhöz, hanem heteroszexuálisok. Nekem is volt ilyenem, egy rövid időszak, azonban már egyáltalán nem tudok ránézni "úgy" egy azonos neműre.
2016. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy,hogy csak iránta,vagy más lányok iránt is érzel e szexuális vonzalmat,akor is biszex vagy! Ln nem emészteném magam,mert tudod ez nem baj. A lányt illetően pedig te öntesz,hogy akarsz e tőle valamit vagy sem,de mindehez sok sikert!
2016. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!