Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Veletek van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek van olyan, hogy nagyon rövid idő alatt változik bennetek hogy fiú vagy lány tetszik? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
Én is biszex vagyok, tudom hogy ez attól függ hogy kibe szeret bele az ember, de van, akiknél vannak időszakok hogy vagy csak lány vagy csak fiú tetszik nekik. Nekem du. 2-kor fiú tetszik, du. 3-kor lány és ez van össze-vissza. Jó lenne ha beállna a dolog csak az egyik nemre, ezt így eléggé nehéz kezelni. Aki hasonló helyzetben van, hogy tudja ezt kezelni ?
2016. márc. 22. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek időszakok.
2016. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Igen :/
2016. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!