Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerinted egyáltalán léteznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted egyáltalán léteznek a világon olyan lányok, nők, akiket izgat egy ilyen hármas?

Figyelt kérdés
2 nő + 1 férfi, de úgy, hogy a férfi nem használhatja a farkát, mert erényövbe van zárva. Helyette masszázzsal és orálisan segít be a lányoknak.

2016. márc. 26. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Akik nem vágynak kukira, tehátt biszexek vagy szinte leszbikusokat, azokat biztos.
2016. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Engem izgatna
2016. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
#1 Igen, valószínűleg minden leszbikus álma, hogy harmadiknak egy ilyen férfi legyen ott. idiot...
2016. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem sem érdekli a leszbikusokat ez, azért is kérdeztem, hogy szerintetek létezhet-e olyan nő, akinek ez bejönne.
2016. márc. 26. 19:37
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Hat eleg hianyosan ereznem magam ha a pasi nem szallna be 100%-san!

A novel biztos nem foglalkoznek....

L/30

2016. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2016. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam, sőt nem is hallottam még ilyet. Mindenesetre elég bizarrul hangzik így elsőre. Fura lenne egy pasitól nagyon, hogy egy ilyen helyzetben ő is csak kézzel meg szájjal szállna be, és megelégedne ennyivel, többet nem akarna a lányoktól. :)
2016. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Félreértitek. Nem arról van szó, hogy a férfi megelégedne ennyivel vagy ne akarna többet, hanem arról, hogy neki ez büntetés. ;)


A kulcs a lányoknál lenne, a férfinak pedig meg kellene dolgoznia azért, hogy jutalmul kiengedjék és használhassa a farkát... :)

2016. márc. 31. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Vagy kapna a férfi még egy felcsatolhatóst az erényöv fölé és azt kellene használnia a sajátja helyett a lányokon. Esetleg kézbe fogott vibrátorral is segíthetne. :)


23F

2016. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9: hát ez a lányok többségének szerintem már túlzás lenne, de már én is gondoltam rá ;)
2016. ápr. 8. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!