Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sztetek bele menjek ebbe a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek bele menjek ebbe a dologba a sráccal? Ki hogy gondolja?

Figyelt kérdés

Hosszú a történet, de lényeg:

Van egy nagyon jóarc és szép srác a felettünk levő csapatban, együtt szoktunk végezni, és mindig elcsodálkozom az öltözőben, tusolóban, mennyire jól néz ki.

Ő meg észre is vette, volt pár érdekes célzása, én meg megkérdeztem, hogy lenne-e kedve vmihez. Válasz: nem lehet mert bnője van.


Oké, ebben maradtunk, de aztán pár nap múlva azt mondta h átgondolta és az már régóta izgatja a gondolat, milyen lehet megsz---atni egy fiút keményen, mert a bnőjével mégse teheti. És kérdezte h ebben benne vagyok-e de semmi viszonzás, csakis egyoldalúan lenyomja és kész, mert ő tényleg heteró. Viszont nagyon királynak tartja ha kegyetlenül megsz---athat egy fiút, azt mondta ez nagyon macsós.


Sztetek bele menjek így is? Mondjuk izgat a dolog, szal 90% bele megyek, csak érdekelne h más fiúk mit mondanának erre (vagy akár lányok is). Nekem túlságosan bejön ahhoz h nemet mondjak ...


2016. ápr. 4. 08:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
86%
En azt gondolom, hogy ennek a kerdesnek a homo kategoriaban a helye.
2016. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:

dehogy!

heteró srác és én is!! mindkettőnknek bnője van, ez csak úgy jött.

2016. ápr. 4. 09:12
 3/63 anonim ***** válasza:
95%
Aki férfit akar szopni az nem hetero. Hitegesd csak magad azzal, hogy nem vagy meleg :D
2016. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

mondom h nem vagyok. akkor miért lenne bnőm? na meg most úgy mondod mintha egyedüli heteró fiú lennék, aki fiút szop ... na mindegy, csak durva még a feltételezés is.

amúgy elárulom, ha meleg lenne a csávó, tuti nem akarnék tőle semmit!!!

2016. ápr. 4. 09:31
 5/63 anonim ***** válasza:
97%
Róla el tudom fogadni hogy csak egy kiváncsi hetero, de te ne csapd be magad, nyilvánvalóan meleg vagy (egy hetero nem jellemez ugy egy másik fiút h "szép srac" es nem fantazial kitartóan sz*pasrol)
2016. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
87%
Mindig meglep mennyire alacsony egyesek értelmi szintje. De akkor felvázolom, hogy a te értelmi szinteddel is felfoghasd. Akinek farka van és szereti a puncit az hetero, aki szereti a puncit meg a faszt is az biszex aki meg csak a faszt az meg meleg. Magyarán te biszex vagy bármennyire is meg akarod magyarázni hogy hetero. 26/F
2016. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
95%
Szegény baràtnőtök. Csinàljàtok 4esben. :)
2016. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
hűha egyesek nagyon felvilágosultak .... de hihetetlen tényleg, csak nálunk van ez a középkori sötétség? igen is szopkodhat heteró fiú is, ettől nem lesz homó ....
2016. ápr. 4. 11:17
 9/63 anonim ***** válasza:
94%
Ne sértődj meg, de ha egy férfi szexuális kapcsolatot létesít egy férfival mert kívánja az nem heteroszexuális, hanem minimum biszexuális. De hogy visszatérjek a kérdéshez, ha te kívánod és meg akarod tenni, akkor tedd meg! Azt hogy később mit fogsz gondolni erről azt csak akkor tudod meg, ha tartasz a következményektől és kétely van benned akkor meg inkább állj el tőle.
2016. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

de milyen következményei lehetnek? bnőm tuti nem tudja meg mert ugye neki is ciki lenne szal ő se akarja, hát betegséget meg nem hiszem h elkapok tőle ...


nem értem, miért ennyire csőlátásúak egyesek. nem, továbbra se vagyok homo/bi ...

2016. ápr. 4. 11:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!