Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok vagy csak kíváncsi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok vagy csak kíváncsi?

Figyelt kérdés
Tinédzser éveim élem, és már 2-3 éve foglalkoztatnak a lányok, néha jobban néha kevésbe. Nagyon szívesen kipróbálnám milyen egy lánnyal csókolózni, összebújni, szexelni, viszont nem tudnám felvállalni a ?biszexualitásom, vagy kiváncsiságom?. Abban reménykedek, hogy miután kipróbáltam egy lánnyal, el tudom dönteni magamról. Na de hol ismerkedhetek biszex/leszbikus lányokkal akik nem kapcsolatra vágynak?

2016. ápr. 6. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Itt is és szexpartner kereső oldalakon.
2016. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Először fiúkkal kell orálisan, utána fantáziálj lányokról.
2016. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban először ki kell próbálni egy számodra vonzó lánnyal, és kiderül mit érzel. Bár akkor is lehet hogy próbálod elfojtani, ha tetszett is, de sokáig nem megy.
2016. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia hány éves vagy?

Én 14.

Amugy én is ugyanúgy vagyok mint te:(

Ha gondolod irj aztan beszelhetunk

2016. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!