Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi volt a szüleitek reakciója,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a szüleitek reakciója, amikor először álltatok eléjük, hogy biszexnek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pff

Semmi közük hozzá.Persze majd bejelentem nekik...:D

2016. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt még meg, bár anya tudja, hogy csókoloztam már lánnyal is, sosem kérdezett rá...:)
2016. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindent megosztok a szüleimmel, de ez egy olyan téma, ami szerintem nem tartozik rájuk.

Ha esetleg összejönnék egy lánnyal, és már több hónapja lennénk együtt, akkor más lenne, elmondanám.


Szóval szerintem felesleges elmondani nekik, ha még csak úgy érzed. Ha félsz a reakcióiktól, akkor egy olyan emberrel beszélj róla, vagy kérj tanácsokat, akiben teljesen megbízol. :)


20/N

2016. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondani én sem mondtam, de lebuktam. Haverommal neki estünk egymásnak, már javában döngetett a konyhában a pulton mikor váratlanul hazajött a faterom. Cili volt a szitu, de megértette h mindkét nemhez vonzódom
2016. ápr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szemük sem rebbent,mindig is sejtették. F.
2016. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sejtik mint macska az esőt de nem igazán szeretném elmondani nekik. Bőven elég hogy a legjobb barátom tudja
2016. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyum majdnem sokkot kapott, sirt....

Aztán egy kis idő mulva beletörődött és nagyjából elfogadta. De ha nem muszáj akkor sztem nem szükséges evvel letámadni a szülőket....főleg ha nem vagy még biztos önmagadban.

2016. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!