Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nektek izgató ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek izgató ha egy nő hangos szeretkezés közben?

Figyelt kérdés

Esetleg kicsit konkrétabban is meg tudjátok fogalmazni, hogy mi izgat fel ilyenkor?

22/bi/lány



2016. ápr. 17. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
6%

Mivel nem szeretkeztem lannyal igy velemenyt sem tudok neked mondani.

L/30

2016. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Persze nyilván izgató ha hangot ad a tetszésnek. Mondjuk nekem már alapjáraton a rezdülések és a testbeszéd ia az. Mondjuk jó benne hogy akkor biztosan eltudta engedni magát és nincs tele gátlásokkal. Talán kicsit jobban végigbizseregtet könnyebb azonosulnom vele h mitérezhet. 18L/L
2016. ápr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen tetszik ha egy lány hangos. Főleg ha nem műnyögés.
2016. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Főmufti válasza:
94%
kifejezetten szeretem. persze azért ne kelljen füldugó hozzá
2016. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Imádom mikor kèjesen nyögdècsel alattam!!!!annyira szexi:) ès engem is mègjobban beindît!nagyon feltud izgatni L/21/L

Ha valakinek van kedve (dumálhatnánk kicsit a tèmáról) az írhat !!:)

2016. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!