Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elsősorban biszexuális lányokk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban biszexuális lányokkal szeretnék beszélgetni. Mikor és hogyan döbbentetek rá, hogy mindkét nemhez vonzódtok? 20/L

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Úgy 2 órája, mikor pont egy ilyen témájú kérdést olvastam.
2016. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nyári táborban k*nyalt egy barátnőm 16 évesek voltunk


21/L

2016. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
12 éves koromban "szerelmes" voltam egy lányba.
2016. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, hatodikos lehettem, amikor felfogtam, hogy mi az, amit érzek. Akkor kétségbe estem, próbáltam elnyomni, aztán pár év múlva rájöttem, hogy úgyse fogom tudni, meg arra is, hogy igazából ez egész jó dolog. :D 17L
2016. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyiknap jöttem haza este egy barátnőmmel. Teljesen elképzeltem mintha együtt lennénk. Nem tudom baromi fura volt, de mostanában elég sokszor veszem észre magamon hogy flörtölök vele? Ő nem veszi észre szerencsére :D nem az esetem és nem is kezdenék ki vele, de ez megmagyarázná, hogy korábban miket miért csináltam lányokkal. 21/L
2016. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!