Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek? (A többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik. Nagyon sportos, fiús. De én nem tudom eldönteni, hogy ő is olyan e mint én. El szeretném neki mondani a dolgokat, de nagyon félek, hogy hülyén veszi, mert régebben volt egy fiú akinek szintén tetszett és ő elmondta neki, de a lány semmibe vette. Mostanában pedig úgy érzem, hogy egyre jobban nem érdekelnek a fiúk, de ez is zavar, hogy ilyen vagyok, mert amikor a barátnőmnek elmondtam, hogy biszex vagyok, azt mondta undorító és nem normális vagyok. Amikor pedig pasikról van szó, hogy hogy néznek ki meg minden ilyesmi, engem nem érdekel. Kapcsolatot is szeretnék lánnyal, hogy elfelejtsem a lányt akit szeretek, de sehol nem találok olyat. Van valaki aki tudna nekem segíteni?

2016. ápr. 18. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Írj privátban, ha gondolod.

L/bi

2016. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 K.L.Kiss ***** válasza:
100%
Nincs veszítenivalód! Ha nem kérdezel rá, akkor sem jön össze semmi, ha rákérdezel és nemet mond, akkor sem. Ez benne van a pakliban! Én azt ajánlom neked, hogy kérj tőle segítséget ahhoz, hogy kipróbálhasd, milyen egy lánnyal szexelni.Elmondhatod neki, hogy már régóta fantáziálsz róla, de nagyon örülnél, ha Ő segítene abban, hogy ki is próbálhasd a gyakorlatban. Van esély, hogy megteszi még akkor is, ha nem biszex, csak kíváncsi!
2016. ápr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a tanácsod. Szexről még nem lenne szó.
2016. ápr. 19. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem is kérdezz rá.Megér egy próbát megér.Ha nem akkor legalább nem lóg a levegőben a dolog!
2016. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!