Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elítélitek? Szex pénzért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek? Szex pénzért?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok és többször adódott úgy az életem Főiskola alatt hogy pénzért kellett szexuális szolgáltatást nyújtanom. Nem vagyok rá büszke de sajnos a muszáj nagy Úr. Elítélitek ha egy lány ilyenre kényszerül?

2016. ápr. 29. 10:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
92%
Mivel nem látok bele az életedbe és gondjaidba, így nem tudlak elítélni sem. De nekem egy ilyen barátnő nem kellene sajnos.
2016. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
87%
Sokan igen mert lustasag is nagy ur :) ha valaki penzt akar keresni nem az az elso megoldas hogy szetteszed a labad... Szuleid is biztos keresnek es nemhinnem hogy ebbol
2016. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
85%

Főiskolás koromban elmentem gyárba dolgozni éjszakai műszakba, hogy ki tudjam fizetni a sulit és az albérletet.

Most jól menő állásom van és tiszta lelkiismeretem hogy becsületesen dolgoztam és küzdöttem fel magam idáig.

Na ez az ami rólad nem mondható el.

2016. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Szüleim nem támogatnak semmiben sem . Én is dolgztam gyárban 12 óra éjszakában.. de volt h leállás volt és nem tudtak adni máshol munkát nekem meg fizetnem kellett
2016. ápr. 29. 10:48
 5/67 anonim ***** válasza:
89%
Nem érzem magam feljogosítva, h bárki felett ítélkezzek. De az a véleményem erről, h az ilyen lányoknak nincs tartásuk, lusták, és elég sekélyesek mind érzelmileg, mind intellektuálisan.. Nem is tekintem őket kifejezetten nőnek, mivel hiányoznak belőlük azok a dolgok amitől NŐ lesz a nő. (Az az igazi nagybetűs nő)Nem kezdenék ilyen lánnyal, mert aki így áll a dolgokhoz, attól semmi jóra nem számíthatok, legalábbis arra biztos nem, amire nekem szükségem van egy nőtől. Nekem egy pár numera igen kevés!
2016. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
53%
Semmiképpen sem itélem el. Ha becsületesen csinálod nincs azzal baj. Ne hallgass azokra akik karosszékböl itélkeznek!
2016. ápr. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
92%
Ha 15-en leírják, hogy elítélnek attól jobb lesz neked? Magaddal kell elszámolnod, hogy mennyire maradt önbecsülésed, mennyire mented fel magad. Van aki direktbe nem kér pénzt csak lakást, kocsit, eltartást az sem jobb, van aki végig gürizi az életét és belepusztul, de marad önbecsülése az sem jobb.
2016. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
74%
Senki nem tudja h milyen az életed, azt csak te tudod. És ha ezen mult h tanulni tudj akkor nem megszolni kell érte téged hanem bátorítani h hasznos dologért tetted mert így tudtad az iskolád befejezni.
2016. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
70%
Még mindig csinálod vagy már abba hagytad? A családod miért nem támogat?
2016. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
94%
A ne ítélj, hogy ne ítéltess elvet vallom ... Az életben vannak váratlan és nehéz helyzetek is, soha nem tudhatjuk, hogy egy másik ember miért dönt, vagy tesz meg valamit, ha nem ismerjük a körülményeket. Nem ítéllek el és számomra nem is zárna ki semmit egy ilyen múlt.
2016. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!