Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, ha egy lakatlan szigeten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lakatlan szigeten ragadnátok egy nagyjából veletek egykorú fiúval akkor egy idő után kipróbálnátok vele a szexet? És ha igen, akkor milyen szerepben és hogyan?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 13:26
1 2 3 4 5
 31/41 Ramone ***** válasza:
16%
Én is inkább levadásznám a másikat és ennék belőle... Legalább kaja van a hús fontos zsír és fehérje forrás... Több esélyem van tulèlni így mint hogy bu*iskodjak
2017. márc. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nehéz kérdés.

Mármint nem vagyok fiú, középkorú férfi vagyok. Ráadásul házas.


Úgy értelmezem a kérdésed: 16-22 év között lehetnek a fiúk, és mindketten szüzek, tehát lánnyal sem voltak még. Ebben az esetben szerintem könnyedén megesik köztük.


De mindez nagyban függ a szocializációjuktól. Ha homofób környezetben nevelkedtek, akkor inkább megeszik egymást, de nehogy akármi is történjen.


Most belegondolva, nekem a szex helyett az érintés hiánya örjítene meg. Hogy valakit öleljek, s engem öleljenek. A szex másodlagos. Na de én 36 vagyok.

2017. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

#32 ! Szerintem ez nem korfüggő !

Én 60 vagyok és nős ! De egy fiatalabbal simán kipróbálnám!

Még akkor is, ha nincs sziget ! Csak úgy, kíváncsiságból

2017. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyiban korfüggő, hogy ő fiatal fiúkról ír, s nem férfiakról.


Márpedig társadalmunkban heteronormatíva uralkodik, s egy fiatal fiú, aki mondjuk inkább heteró, az sokára próbálja ki a vele azonos neművel. Legalábbis ez az általános.


Aztán eltellik pár év vagy évtized, és rájön férfiként, vagy apaként, vagy nagypapaként, hogy a kíváncsiság még mindig benne van, és az ideje meg csak fogy, ki kellene próbálnia, na meg a társadalombak sem akar már annyira bizonyítani, hisz apaként, férjként, nagyapaként már bizonyított.


Szóval szerintem korfüggő, hogy az enyhe bi hajlamot mikor realizálja magában az ember. És nagyon is szocializációfüggő, hogy ezt mikorra tudja elfogadni magában.


De nekem sem kellene ehhez egy lakatlan sziget. Egy szimpatikus férfi elegendő lenne, akivel lelki összhang is van. Viszont még mindig fenntartom, sokkal jobban hiányozna egy lelki társ a szigeten, és ott nem számítana a kor, vagy a kinézet. Csak enyhítse a magányt.

2017. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
0%
Inkább meghúznék egy orángutánt:)
2017. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
21%
Bonobót könnyebben becserkészhetsz, ők éjjel nappal dugnak keresztbe kasul.
2017. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég sokan kipróbálnák hasonló helyzetben. Ebben még az is közrejátszik amúgy, hogy egy lakatlan szigeten nem kell a társadalmi normáknak megfelelni. Illetve garantáltan a két srác titka marad, nem fog senki tudni róla, miket csináltak ők ott kettesben.


A kor az inkább olyan szempontból lehet meghatározó szerintem, hogy fiatal, tizenéves fiúknál különösen tombolnak a hormonok, meg a szokásosnál is gyakrabban kanosak. Illetve ha tényleg mondjuk még szüzek is mindketten, szóval lánnyal se volt nekik semmi korábban, akkor nem akarnak úgy meghalni, hogy nem próbálhatták ki, milyen érzés legalább az orál. Vagy akár szexelni valaki mással, meg a különböző pózokat közben...

2017. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire sikerülne átírnom magam.

De valószínűleg nem.

2017. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Öt perc után kb. Ha nyitott rá :D

22/F

2017. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
megolnem es bedobnam a tengerbe, en jobban szeretek egyedul lenni.
2017. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!