Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti fiúval is ugyanúgy izgultat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fiúval is ugyanúgy izgultatok, mint lánnyal az első alkalomkor?

Figyelt kérdés
A múlt héten történt, hogy egy haveromat felhívtam magamhoz és a végén úgy alakultak a dolgok, hogy kivertük közösen és volt orál is. Na mármost, mivel nem voltam fiúval még, úgy remegtem mint a nyárfalevél, egszerűen nem tudtam ellazulni. Magát a dolgot bírtam kb. 20 percig, de olyan mintha teljesen tapasztalatlan lettem volna. Megbeszéltük vele a dolgokat, azt mondta nem gáz, csak furcsa. Másnak is így volt elsőre vagy könnyen ment mindenkinek a fiús dolog?

2016. máj. 9. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én is elősszőr nagyon izgultam. Aztán idővel az ember belejön.
2016. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekem teljesen könnyen ment elsőre fiúval. Mire kipróbáltam fiúval, addigra már 3 lánnyal voltam előtte az életben.


Úgyhogy nem, én nem izgultam

2016. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valószínű az sem segített tényleg a dolgon, hogy csak egy lánnyal voltam párszor előtte és úgy viselkedem mintha kb. akkor veszítettem volna el és gáznak éreztem.
2016. máj. 9. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ne érezd gáznak. A mai napig, ha talizok új fiúval, akkor mindig izgulok.
2016. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2016. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig izgulok :D
2016. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Cuki lehettél! Én is ezért akarom kezdővel mert akkor egyformák lennénk
2016. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem az elsőnél a pélóm folyton kicsúszott elég béna voltam de a végére belejöttünk nagyot élveztünk
2016. máj. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!