Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lennék? 20L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék? 20L

Figyelt kérdés

Világéletemben csak férfiakkal volt dolgom, de most hétvégén egy nyíltan biszexuális barátnőm egy részeg szombati estén elcsábított és az ágyában ébredtem. Furán érzem magam, mivel nem volt dolgom korábban másik lánnyal és nem is nagyon gondoltam rá eddig, de valahogy jól éreztem magam vele azon az estén.

Ez teljesen hetero lányoknál elképzelhető és úgymond "belefér" a heteroságba vagy ezek szerint bi vagyok?:|



2016. máj. 10. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szexuális téren valószínűleg bi hiszen másképp nem mentél volna bele részegen se.(saját magamból kiindulva mivel hetero pasi vagyok és nincs az a piamennyiség se hogy én pasival bármikor bármit) Érzelmi téren ettől még nem biztosan :) 26/F
2016. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lánnyal ágyba bújtál akkor mindenképpen az,hiszen szexuálisan is vonzó volt számodra.20/L
2016. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te bizony biszexuális vagy, az biztos. De szerintem ne agyalj rajta, fogadd el, és találd meg így a boldogságot.

(Tudom, könnyű ezt mondanom, akinek nincsenek ilyen problémái, de mást nem tudok javasolni.)

2016. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként hogy élted meg? Aktívan, akartad vagy inkább csak irányított? Tetszett, akartad tenni amit tettél vagy ha már ott voltál kipróbáltad? Nos?
2016. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!