Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok, ti meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok, ti meddig gondolkodtatok az első alkalom előtt?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok és szeretném pasival kipróbálni, de még nem tudtam rávenni magam hogy belevágjak egy másik pasival. 29/f
2016. máj. 20. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt gondolkodási idő. Osztálytársam megfogta a farkam, a kezemet meg a sajátjára tette. Ösztönösen markoltam meg, és vertük ki egymásnak. A cumizás csak azután, hogy előtte engem néhányan már lepippantottak. Kíváncsi voltam az érzésre, és odatérdeltem a csodafurulya elé. Ha már ott térdeltem, és a hangszer is ott volt, addig játszottam rajta, amíg a számba nem lőtte a sok finom anyagot. Csodálatos volt, csak tanácsolni tudom, ne sokat gondolkodj, inkább vágj bele, ha alkalmad van rá!
2016. máj. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

mire?

szopás:30-40 perc.

dugás:30-40 perc.

persze mindig ott van a készülés,hogy majd ma,majd a jövöhéten,majd jövő nyáron,de ha végre megvan a pasi akkor sem kell elsietni...mi van ha köcsög? majd a jövő héten...

de végülis amikor már magvan a közös hang,stb akkor elég gyorsan elelhet jutni a dologig.

2016. jún. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!