Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan derithetnem ki hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derithetnem ki hogy a parom vonzodik-e a lanyokhoz is?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mondd neki hogy vonjatok be harmadiknak egy csajt. Ha rácuppan az ötletre, akkor valószínűleg vonzódik a csajokhoz, mellesleg te sem jársz rosszul...
2016. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
kérdezz rá, bakker. :D
2016. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Drágám, amúgy te vonzódsz a lányokhoz is?
2016. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg tőle!
2016. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Valo igaz az lenne a legegyertelmubb hogy rakerdezek, de 16 ev egyuttlet utan mar kisse furan ereznem magam oda allitani ele es neki szegezni a kerdest.

En inkabb arra gondoltam inkabb egy masik lanyt kernek meg hogy deritse ki de nem tudom hol talalok erre a celra valakit!

2016. máj. 27. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

De miért merült ez fel benned? Harmadiknak szeretnél bevonni valakit, vagy talán megcsal?

16év együttlét nem kevés idő.. Ha másra vágyna és nem lennél elég jó neki akkor már biztos lépett volna.

2016. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azert merult fel bennem mert ha igen vonzodna akkor felvetnem neki a harmas lehetoseget hogy mit szolna hozza de amig ezt nem tudom biztosra addig nem merek ele allni ezzel a kerdessel pont a 16 ev miatt!
2016. máj. 29. 07:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tenném , hogy feldobnék egy látásból ismerős nőről olyan témát , hogy azt mondják néha látják bizalmas helyzetben másik nővel . Lehet netán , esetleg szex van köztük . A reakciója mentén elindítanék egy kis dumcsit erről a témáról .
2021. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!