Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bisex vagyok ha szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bisex vagyok ha szeretném kipróbálni lánnyal meg felizgat ha látok egy másik lányt meztelenül?

Figyelt kérdés
Sose tudnék beleszeretni egy másik lányba de volt hogy skyp-on masztiztunk egy másik lánnyal úgy hogy néztük egymást és eléggé felizgat meg egyszer szeretném kipróbálni lánnyal na meg egyszer esetleg majd úgy is hogy én egy másik lány és egy fiú.
2016. jún. 3. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy tűnik.
2016. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé az.:)20/L
2016. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok igen.
2016. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

A női testre minden ember úgy tekint, hogy szép.

Hiába a melegek meg minden, a punci az tökéletes, úgy ahogy van. Persze, hogy felizgulsz rá. És ez természetes.

19/Ffi

2016. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4es,hat te hulye vagy. Aki meleg,annak nem (kifejezetten) szep egy noi test. Vagy semleges,vagy taszito.
2016. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nyitott fiú ***** válasza:
100%
Próbálj bi ismerősökkel bulit szervezni, ott ez természetes, hogy a F-F és L-L együtt szeretkeznek. (F)
2016. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dr.LaDePanda ***** válasza:
80%
Lehetek en az a fiu :) ???
2017. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég nyilvánvaló, igen biszex vagy. Egyébként mi pont ilyen hármashoz keresünk második lányt :) 27/F
2017. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A női testre minden ember úgy tekint, hogy szép.

Hiába a melegek meg minden, a punci az tökéletes, úgy ahogy van. Persze, hogy felizgulsz rá. És ez természetes.

19/Ffi


Te hülye vagy! Szerintem a meleg férfiakra frász jön a meztelen nőtöl.A pinatol meg ugy tudom hányigert kapnak.

2017. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!