Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Így még lehetek csak biszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így még lehetek csak biszex?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 18 éves.

A fiúkkal mindig is úgy voltam, hogy semmi nemű kapcsolatot nem tudnék velük elképzelni, de külsőre tetszenek. Van, akit szexinek tartok, de vele sem tudnék mit kezdeni, csókolózni sem, így... mintha undorítana a gondolat. Volt fiú, aki tetszett, de nem voltam belé szerelmes, hiába hittem azt, hiszen mikor beszélni kezdtünk (nem barátilag), villámgyorsan visszahátráltam, mintha egy heteró próbálkozott volna egy azonos neművel, aztán rájött, hogy ezt nem kéne.

A lányokat mindig megnéztem, velük akármit el tudok képzelni.

Sokáig azt gondoltam, hogy csak éretlen vagyok egy kapcsolathoz, majd ahogy nagyobb leszek, hozzászokok a férfiakhoz olyan szempontból, de a mai napig nem sikerült megbarátkoznom a gondolattal. Nem olyan rég volt egy barátnőm, vele nem is gondolkoztam azon, hogy összejöjjek-e. Ha viszont egy srác szemezik velem valahol, akit már megnéztem magamnak, akkor is egyből kiver a víz, hogy csak ide ne jöjjön, mert kínos lenne lerázni szegényt.

Azért gondolkoztam el ezen, mert mikor rájöttem, hogy a lányok is tetszenek, kaptam valakitől egy olyan választ, hogy lehet, nem vagyok biszex, csak tetszenek a lányok, mint mondjuk egy szép váza, csak emberben. (Ez most így hülyén hangzik. Valami olyasmi, hogy tetszenek a lányok, de nem vonzanak.) Attól még lehetek biszex, ha így érzek a fiúk iránt?



2016. jún. 26. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
16 vagyok
2016. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most a lényeget: vannak pasik akik tetszenek de soha nem érnél hozzájuk lányokkal viszont simán össze jössz meg sex és csók minden? Mert ha így van akkor lehet inkább leszbikus vagy, de nem vagyok szakértő szóval nem biztos hogy így van.
2016. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod elfogadni, hogy leszbikus vagy, gondolom.

Esztétikailag tlaálhatsz egy férfit szexinek, szépnek, de ha nem akartál soha semelyiktől se fizikai, se lelki kapcsolatot, az már eléggé önmagáért beszél.

2016. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, te lezbikus vagy, ezt azért gondolom, mert te tökéletesen a nemi ellentétem vagy, mert én fiú vagyok :D és tökéletesen így gondolkodok én is, csak kikéne cserélni a fiú és lányszavakat a szövegedben és wuálá máris olyan mint én írtam volna le, tetszenek a lányok külsőleg, de valahogy én is azt éreztem, hogy semmi, így szerelmes se voltam, féltem hogy basszus ne jöjjön ide, mert esélye sincs és nem akarom őket sehogyse megbántani, fiúba nem mertem beleszeretni, mert a melegség úgymond "nem elfogadott" nem fogadtam el hogy meleg vagyok, viszont iszonyat néztem őket, mindenféle dolgok jártak a fejemben ha olyan srácot láttam, ha kanos lettem akkor főleg és akkor még roszabb volt
2016. jún. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából úgy tudhatod meg hogy ha elötted lenne egy mesztelen férfi akkor kellene vagy nem?


Figyelj ha van egy biszex barátnőd aki mind a két nemmel jól érzi magát vedd rá hogy szerezen egy srácot aki neked is szimpi. Ha együtlét során megkívánod hogy ő is betegye lehet megjön a kedved és biszex leszel.

Az is lehet annyira megjön a kedved hogy fiú kapcsolatba kezdesz.

VISZONT!!!! Egyik barátomat aki szerintem hibátlan volt azért hagyott el a csajszija mert rájött hogy mégis a nőket szereti. 35 éves volt a srác volt 2 gyerekük egy 8 és egy 5 éves.

Ilyenkor van cumi mert egy életre nyomot hagyott a srácba

2016. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ha csak lányokkal tudsz elképzelni sexuális kapcsolatot akkor leszbi vagy.

attól hogy tetszik egyik másik fiú,még nem leszel bisex.


nekem nagyon ritkán tetszik fiú,mégis tudok velük sexelni...ezért (is) tudom hogy bisex vagyok.a lányok viszont tucatjával állitják fel a ....

2016. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!