Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire lehet fájdalmas az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet fájdalmas az ha valaki csak egyszer próbálná ki a passzív szerepet egy ismeretlennel teljesen érzelemmentesen csak a dugásra koncentrálva? Vagy élvezhető is lenne? Akár a passzív el is mehetne? 22

Figyelt kérdés

2016. júl. 9. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Én benne lennék mert én is csak egyszer akarom kipróbálni az aktív szerepet,és óvatos is lennék mindkettonk érdekében,és nincs is nagy farkam
2016. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha érzelemmentes és első akkor tuti nem fog elmenni. Ha jól csinálja akkor fájni nem fog, csak kicsi kellemetlen lesz, esetleg még másnap is érzed a nyomát, de nem durva.


Ha te lennél az aktív akkor nyilván elélveznél.

2016. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

2:

Nem tini kislányok, hanem felnőtt korú férfiak vagyunk már.


Kérdező hidd el hogy tömérdek férfi próbálja ki felnőttként a passzív homoszexet, közülük többnyire a passzív szerepet is. A legtöbbjük pedig bizony érzelmek nélkül, az interneten talál a dologhoz alkalmi partnert. A legtöbben pedig nem bánják meg és tudják is élvezni a dolgot, ha a partnerük is normális (ami azért esélyes).

2016. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Az "érzelemmentesen" dolog olyan, mintha valaki fogorvoshoz menne, csak úgy, érzelemmentesen, hogy húzza ki az egyik fogát, mert nem akarja a sírba vinni.
2016. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

A tetszés és a szexuális vágyak azok nem ÉRZELMEK?


De, azok. Mikor arról beszéltek hogy érzelemmentesség, akkor mondjátok ki őszintén hogy szerelemmentesség. Ennyi. Ha ti szerelmesek akartok lenni mindig abba akivel szexeltek, akkor a ti dolgotok.


Viszont az emberek jelentős részének nincs ahhoz szüksége őrült szerelemre, hogy egy másik ember iránt szexuális vágy ébredjen benne és azt be is akarja teljesíteni

2016. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Az első behatolás, ha nem vadul történik, hanem odafigyelve a befogadó félre, azaz, rád, kicsit kellemetlen lehet, esetleg kicsit fájhat is, de ha már benn van lehet évezni, hogy benned mozog a másik farka. Én élveztem az első alkalmat is, és az azt követő többit is.
2017. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Én eddig csak szoptam, de rohadtul élveztem már a legelsőt is, noha nem finomkodott a srác. Nem volt se időm se lehetőségem elmélkedni :)
2017. jan. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A szopást én is kipróbálnám,vagy azt hogy megdugnak,de nem tudnék megdugni egy pasit. Kíváncsi lennék milyen amikor elsül bennem.
2017. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára nagyon szerencsés az, aki képes a szexuális ösztönt levezető cselekményt egy számára érzelmileg közömbös vadidegennel lefolytatni. Sokaknak még heteroszexuális kapcsolatnál sem sikerül függetleníteni magukat a partnerrel kapcsolatos érzelmektől, a másik testszaga, hangja, mozdulatai, érintése által keltett érzésektől.
2017. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

64%-os:

Lehet végig félreértettük egymást.


Én arra gondoltam, hogy az nem fontos, hogy szerelmes legyek a másikba és hogy szerelmesek legyünk egymásba. Nekem az érzelmek/érzelemmentesség = szerelem/szerelemmentesség.


Dugni én is nyilván olyannal jövök össze aki viselkedésére és úgy lényére is szimpatikus nekem, normális embernek ismerem meg. De szerelem akkor sem kell ahhoz, hogy lefeküdjek valakivel.

2017. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!