Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lettem, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lettem, vagy csak ennyire hiányom van?

Figyelt kérdés
Sajnos azt veszem észre hogy egyik haverom el küldte a farkát nekem... és néztem ki rázott a hideg és már nekem is ált. És ki vertem rá. Szűz vagyok 18f

2016. júl. 12. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha megkívánnád vagy kipróbálnád milyen a barátodét kielégiteni az még csak bi kíváncsi, ha kipróbáltad és tetszik akkor biszexuális, csináld azt, hogy szedj fel egy csajt, ha a szex után nem jár ilyen a fejedben akkor nem, ha vissza térő fantáziálgatás lesz akkor igen báár, sok olyan srác van aki csak cserélget képet :) és ennyi, amúgy mindek küldött barátod képet a lomposáról? :D
2016. júl. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt a képet én is megnézném :p
2016. júl. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
fingom nincs unatkozott. hát snapen lehet beszélgetni velem :3 folyamatosan áll ha olvasom amit írtál.
2016. júl. 12. 08:45
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Inkább homoszexuális, mint biszex...

Basszus... Hova tart ez a világ? Ez egyáltán nem normális és természetes.

2016. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sehova nem tart a világ mindig is lesznek másabb emberek de attól ugyan úgy ember,hogy neked fura ez nem kell vele foglalkozni neked más a normális. Attól hogy tetszik egy farok fiú létemre nem jelenti azt hogy kissebség vagyok vagy esetleg száműzött mindenki ember. ha nem tetszik és nem tudod el fogani hogy vannak ilyen emberek akkor te vagy a kissebség.
2016. júl. 12. 08:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4#-es ez a sok meleg és biszex komment meg kérdés azért van, mert hálisten a 21 században és az internetnek köszönhetően könnyeben, kérhetnek egymástól tanácsot, ismerkedhetnek stb :) persze igen, valóban sok a szexuális megnyilvánulás amit privátba kéne egymás között megbeszélni :/ de gondolj bele, szerintem a heterok is kiirnak simán ugyan ilyen kérdést, nincs olyan, hogy a melegek roszabbak vagy gusztustalanabbak, vannak kultúrált melegek és kulturált heterok, ahogy ennek az ellentéte is és ez biszexeknél is így van.
2016. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A lányok tetszenek? Velük is tapasztalatlan vagy?

Én bire tippelnék, nem kell itt bebeszélni a kérdezőnek ilyeneket, hogy "bikíváncsi" meg hasonló. Ha egy farok látványára kiverte, ez azt jelenti, hogy felizgult rá, tehát semmiképp sem lehet hetero.:)

2016. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen tetszenek és velük is tapasztalatlan vagyok . Hát igen ki vertem: de testre nem semmi de farokra elég hamar fel izgulok.
2016. júl. 12. 23:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bi vagy tuti én is hasonlóan voltam most már elfogadtam és jó! :)
2016. júl. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!