Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok vagy szexhiányom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok vagy szexhiányom van?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és nagyon izgatnak a fiúk és a lányok is.

Igazából még 4. es osztályos ként i tetszett annak a fiúnak a farka akinek lehúzták "viccből" a nadrágját.


Én még sosem voltam lannyal mert nem merek kezdeményezni. (Régi sérelmek miatt.)


A farok is ugyan úgy izgat mint egy punci.


Alapból bi vagyok vagy szexhiányom van?

19/f


2016. júl. 12. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapból biszexuális vagy.


Szex hiány miatt nem szokott felizgulni egy pasi másik farokra.. 22 N

2016. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3%
Nem biszex vagy csórikám, hanem meleg...
2016. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
ha nekem nagy szexhiányom van akkor már a férfiakra is kezdek gerjedni. De ahogy kielégülök el is szál ez a fantázia.
2016. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szetintem biszex vagy. Én is az vagyok, csak én lány. Pont ezt gondoltam én mikor még nem tudtam pontosan. Aztán meg nem akart elmúlni. Voltam lánnyal is és jó volt,ugyan úgy fiúval is és az is jó volt. Viszont csak fiúba tudok szerelmes lenni
2016. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!