Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy hetero férfi is élvezheti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stevens Shackin kérdése:

Egy hetero férfi is élvezheti vagy csak a bi, ha egy jérfi elégiti ki oráőlisan?

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy heteronak undorító, szószerint...
2016. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát tudod csak 1 perc alatt 3 hetero irt nekem, hogy bene lenne.
2016. júl. 22. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy minden hetero férfi élvezné de nekem valahogy nem lenne ellenemre :)
2016. júl. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom élvezni.néha jobb mint a nejemmel
2016. júl. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Én már sok heterot elégítettem ki, igaz én crossdresser vagyok.Tehát nőként néztem ki, kb olyan volt mintha nő csinálta volna nekik.

De egyébként miért ne élvezné? Inger ugyanaz mintha nő csinálná, attól az ingerléstől előbb utóbb minden férfi elmenne.

Kezükre se izgulnak rá a pasik masztinál.

2016. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én bi vagyok, volt dolgom olyannal aki velem próbálta ki először (persze ha tényleg így volt), szinte mindig összejött a dolog.

Egy srác volt aki pár perc után azt mondta, hogy nagyon jól csinálom (kemény is volt neki) de nem tud elvonatkoztatni attól, hogy pasi csinálja neki.

Azért a többi esetben akié már a számban volt, az el is ment! :)

2016. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hetero ismerősöm mondását idézném: a lyuk az lyuk.


Egyébként, nem, nem hiszem, hogy élvezné. Mármint, fizikai síkon biztos, hisz az orális szex jó dolog, de mivel tudná, hogy egy másik férfi csinálja neki, ezért a fizikai élvezet eléggé a háttérbe szorulna, helyette inkább tiltakozna.

2016. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy heteronak mondott élvezi, akkor az nem hetero.
2016. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!