Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti milyen segédeszközöket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen segédeszközöket használtok masztinál/sexnél?

Figyelt kérdés

Lányok gésa-golyóról vélemény? Fiúk ti miket használtok műpunci?

Boltban veszitek vagy neten?

Hogy vettétek az első segédeszközt? És mi vett rá hogy ilyeneket vegyetek.

Légyszi nemet és élet kort írjatok.


2016. júl. 23. 19:37
 1/5 rittyentö ***** válasza:
90%
kezzel kiverem vagy ujjazok magamnak hatulrol. 30as pasi vagyok es szakerto a temaban
2016. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van két vibrátorom.Neten rendelte, de személyesen vettem át.

25/crossdresser

2016. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az újjamat használom inkább.
2016. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Idejét sem tusom mikor maszturbáltam, vagyis onanizáltam, mivel nekem, az anno csak a feszültséget vezette le, de ürességet éreztem utána.

Vannak lány szeretőim akik használnak sokféle dolgot, szex előtt és nem igazán után, közösülés közben nem szeretem az ilyen dogokat. Bár a segédeszköz is inkább a egy fiú két biszex lánynál kerül elő.

Jó magam még csak a partnernél lány vagy fiú partnernél használtam analtágítot leginkább. Néha lánynál ha a másik, itt bármelyik lehet a másik lukra koncentrált a szex, előjátékban kényezettem ilyennel a partnerem.


Nekem fontos, hogy ne tegyen kárt senkiben, és nem vagyok híve sem a szexjátékoknak, erre tapasztalatból jöttem rá. - értem alatta a szexi bilincset, meg ami már talán nem is tartozik ide, például latexruhát, jelmezeket vagy ilyen kiegészítőket.


Bár engem is értek meglepetések, hogy biszex lány aki szerette az anális szexet, szereti lányokkal az ökölszexet, és méretesebb műpéniszt vagy vibrátort is a pinájában.

2016. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
ja: 19.5/bi/aktív pasi
2016. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!