Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, fiúk! Mit reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Mit reagálnátok, ha alkalmi partnereteken, akivel éppen szexhez készülődtök és a vetkőzés fázisban vagytok, fecske lenne? Mi lenne a reakciótok, amikor meglátjátok? Akkor már mindegy lenne? Vagy van aki esetleg nevetne?

Figyelt kérdés

Felhívnám a figyelmet a kategóriára, tehát a fiúk esetében olyanoktól kérdezem, akik szoktak fiúkkal is szexelni.

Ha lehet írjátok le, hogy hány évesek vagytok, és a kérdés szempontjából fontos a nemetek is!

Köszönöm!



2016. júl. 23. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nő vagyok, nem zavarna ha jól állna neki.
2016. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nagyon nem tetszenek a fecskék. L
2016. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Fecske? Egyrészt nem csinál nyarat, másrészt a hatvanas évek óta nem gyártják, szóval esélytelen, hogy bárkin is az legyen. Ha a hagyományos alsógatyára gondolsz, akkor meg - ha nő lennék azt gondolnám, anyu drága fia, még most is ő veszi a gatyáját - férfiként meg... ez ugye megint csak nem fordulhat elő :D bár a nagymama bugyitól rosszul vagyok.
2016. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy zavarna. Ha neki az kényelmes, abban érzi jól magát, akkor nekem nem sok közöm van hozzá. Ha hülyén is nézne ki, előbb-utóbb úgyis lekerül, szóval én ezért nem hagynám abba a dolgot. :D 24/f
2016. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"ha nő lennék azt gondolnám, anyu drága fia, még most is ő veszi a gatyáját"


Nem értem az ilyeneket.

Ha valakinek ez a kényelmes, akkor egyből azt kell gondolni, hogy anyuci pici fia?

A legtöbb esetben nem állja meg a helyét, amit írtál.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. júl. 23. 23:26
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem szeretem a boxert. Az ilyen alsógatyák tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. júl. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
En pl. napi szinten (ha dolgozok) ulok az autoban kb 12 orat, neha tobbet, neha kevesebbet.. boxerban lehetetlen ennyit vezetni.. a fecske, illetve hagyomanyos alsonadrag viszont tokeletesen alkalmas erre. Van par boxerem is, de az igazat megvallva en megszoktam, sokkal kenyelmesebb viselet a hagyomanyos alsogatya. A trendiseget leszarom, olyan ruhat hordok, ami kenyelmes.
2016. júl. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes lenne. Gyorsan lekapnám róla :)

25/travi

2016. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

3!

Megkerdezhetem hol elsz?

Barmelyik fehernemus boltban lehet kapni es sokkal kenyelmesebb mint egy hosszuszaru rovidgatya!

2016. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

én is azt hordok néha. aki szerint pedig anyu pici fia vagyok az (DH-zon)bringázon boxerben 1-2 kört,hamar egyel több nő lesz ebben az országban.

31/F

2016. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!