Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért élvezem ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezem ezt?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még biszex fiúval, de azt vettem nemrég észre magamon, hogy felizgat, ha uralkodnak felettem, eljátszadoztam a gondolattal, hogy egy fiú uralkodik fölöttem, megver ha valamit nem csinálok amit mond, irányít, és felizgatott a dolog. Körülberül pár hete kezdődött ez nálam.

2016. aug. 2. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

...megver ha valamit nem csinálok amit mond, irányít,...


Ajánlom a volt gimimet.

2016. aug. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fiú vagy. Nem kell a miérteket keresni, egyszerűen ez izgatt fel. Fogadd el, és éld meg a vágyaidat. :)
2016. aug. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Maga a gondolat is felizgat, ha arra gondolok, hogy valaki jól megszopat, megaláz..stb
2016. aug. 2. 01:15
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Beszéltem egyszer egy sráccal, aki Angliában tanult, és egyszer belekötöttek a külvárosban, és ő meg közben arról álmodozott hogy kényszerítsék valami szexuálisra...

Szal vannak ilyen vágyak..

Amúgy nálad hány évesen jött ez elő?

2016. aug. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
teso ne akarj mar mindig s.ggbe kukit
2016. aug. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen fantáziáim vannak. Egyszer már ki is próbáltam, brutálisan jó volt... Felmentem a sráchoz, vetkőztem, térdeltem és egy óráig az övé voltam, semmibe nem volt beleszólásom... Határokat megbeszéltük előtte. A legjobb az volt, h maszk volt rajta, szóval nem ismerném meg a metrón pl. - de ő engem igen :) Bármikor megismételném :)
2016. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesen hangzik, én max. a másik oldalról lennék benne ilyenben, kiszolgáltatottként inkább csak nővel. Próbálj találni rá egy normális embert, akivel tudod előre tisztázni a határokat. Ha csak nem múlik ez a vágyad. 26/F
2016. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van benned egy vágy a szexuális alárendelődésre.

Sokféle oka lehet,de nem ritka ez a passzív homoszexuális férfiaknál.

2016. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

sub beálítottság:alap.

az hogy srácokkal is,van benned:bi hajlam.

2016. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!