Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kin lepődtetek meg a legjobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kin lepődtetek meg a legjobban a hírességek közül, mikor kiderült, hogy meleg?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kulka Jánoson, még gyerekként hallottam, és nagyon meglepett.
2016. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
87%
én lassan azon,ha valamelyik nem az!
2016. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont így, ahogy Előttem írják! :D

De már a biszexualitás a ' divat , ...

2016. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

az így jártam anyátokkal kb 4.évadánál tartottam a kedvencen persze barney volt,aztán olvasgattam kicsit a szereplőkről és kb leesett az állam.

mert nem csak meleg,de férje van,meg gyerekeik:O

utána már nem is tudtam tovább nézni a sorozatot.


a másik ilyen döbbenet luke evans.


a harmadik gandalf/magneto.

2016. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
luke evans meleg? na,most döbbentem meg (első vagyok) atya ég, pedig mekkora pasi! Hát éljen soká boldogan a párjával!
2016. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Sheldon Cooper az Agymenőkből
2016. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Justin bieber

Csak még elfelejtette bejelenteni. :D

2016. aug. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Kulkán lepődtem meg.
2016. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Igazán senkin.

Mindenki úgy éli a magánéletét, ahogyan akarja. A hírességek hogy felvállalják, viszont pozitív, mert a homoszexuálisok megítélésén segít változtatni.

Azok akik azt mondják, hogy csak a négy fal közé tartozik, más emberre meg nem... hááátt.... azért sok helyen téma, ki - kivel jár, pl. a munkahelyen, a suliban és itt igazán a heteroszexuálisok vannak előnyben, de ha megnézzük, tömegközlekedésen is (két heteró csókolózik, ölelkezik - semmi /jó, jó, nem Moszkvában élek/, bezzeg ha homoszexuálisok, akkor már a puskát szednék elő). Családnál meg főleg, sok helyen elítélik azt, ha a gyereküknél kiderül, hogy a saját nemébe (is) szerelmes valaki. Ezen felül, ez megy a TV-ben (nem kell a bulvárhírekre gondolni, ki - kivel jár, hanem a sorozatok többségében is, heteroszexuálisok vannak, bár ez, már kezd megdőlni látni).

Úgyhogy nem, nem lepődnék meg rajta. Az üzenete pozitív (és nem tartom divatos dolognak, csak idő kelletett hozzá, hogy ez kibontakozzon, de ha már valaki elkezdte, akkor a többi is csinálja), de az már tényleg az ő ügye, hogy éppen kivel csinálja.

2016. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Nick Jonas állítólag biszexuális, fel szokott lépni meleg bárokban stb. De lehet marketing fogás. Mostanában kigyúrt magát, szóval nekem meglepő volt.
2016. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!