Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más is nehezen talál szexpartn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is nehezen talál szexpartnert?

Figyelt kérdés
Mindössze annyit szeretnék, hogy kipróbálhassam milyen lehet egy férfi farkát kényeztetni, esetleg megtapasztalni milyen mikor mozog bennem a farka. De borzasztó nehéz partnert találni, pedig csak annyi elvárásom van, hogy legyen igényes magára az illető.
2016. aug. 17. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Éd te srác vagy?
2016. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Igen! Nem tudom miért van így. Úgy érzem másnak sokkal könnyebben megy. Persze nem vagyok egy csajozós... De nekem nem megy annyira jól mint a többi haverjaimnak ismerőseimnek. Hát minimum ápolt legyen mindenki. :D


23F

2016. aug. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
25F
2016. aug. 17. 00:36
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nehéz. Én dugni nem szeretek csak szopni/szopatni.
2016. aug. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Menj fel egy normáis netes partnerkereső oldalra ( p l a n e t - r o m e o például)


2. Ott töltsd ki rendesen az adatlapod. Képet nem kell felrakni, de ha valaki érdelődik irántad, akkor cseréljetek képeket privátban egyből.


3. Ne legyél se kivételesen dagadt, se kivételesen csúnya ember.


4. Ne várd hogy mások írjanak neked. Ha valaki bejön akár a képei, akár az adatai alapján, írj neki te


5. Ne akarj hetekig ismerkedni az első találkozó előtt.


Ennyi. Ezek kellenek ahhoz, hogy tudj partnert találni.

2016. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mind megtettem. Az emberek nagy része nem mer találkozni. Másokról lerí az igénytelenség. Megint mások annyi képesek csak írni: helo szex

Ezekkel nem lehet mit kezdeni...

2016. aug. 17. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Planetromeora regisztrálj és 5 percen belül találsz partnert.

Sok a biszexuális is.

2016. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is inkább a 7-essel egyeznek a tapasztalataim


Igen, sok az "egyszerű" ember, de az értelmesebb is. Igen, sok az igénytelen ember, de az igényes is. Igen, előfordul hogy van aki nem mer találkozni, de sok igen.


10-15 emberből simán van 1-2, akivel el lehet jutni találkozásig, mert kívül-belül rendben van. Ha néha megkívánom a fiúszexet és felmegyek a rómeóra, akkor max 2 napon belül tudok találni partnert, akivel maximum újabb 2 napon belül találkozni is lehet.


24/F, biszex

2016. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, de nem lehetetlen... Sokan túl válogatósak mármint maguknál jobbat keresnek. Egy 7-es srác mondjuk 9-est. :D
2016. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!