Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok milyen volt az első oral? Nem volt rossz a sperma íze, allaga?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni,de csak hasonlóan teljesen kezdő sráccal,csak hogy allapitom meg hogy valóban ő is kezdő,vagy csak azt állítja,és közben a fél város megvolt?!

2016. aug. 23. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

elsőre furcsa volt, de irányított végig így a végén nagyon élveztem

én kezdő vagyok, mert csak ez az egy alkalom volt hogy ha van kedved írj


23/F

2016. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kipŕóbálnám én is
2016. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valóban kezdő srácok írhatnak
2016. aug. 23. 21:08
 4/8 A kérdező kommentje:
És nem vagyok már tizenéves,csak hogy tudjátok!Privatban válaszolok.
2016. aug. 23. 21:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Szolnok megyében vagyok egyébként 😉
2016. aug. 24. 11:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fincsi volt.a szagára nem emléxem.
2016. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit keserű volt de egy hangyányi édes mellékízzel (16 éves fiuból) de lenyeltem. Összességében finom.
2016. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit keserű és nagyon sós volt, fura volt, lenyeltem de megszerettem nagyon :)

Azóta már nem olyan sok farokból, de azokból rengeteget nyeltem.

Amúgy mindegyik más, sőt még egy embernek is változik a szokásaitól, étkezéstől függően.

Van amikor édesebb, ha olyat eszik, a hagyma az amit még érezni szoktam rajta :)

Dohányzástól viszont rossz íze lesz. De azért azt is lenyeltem és annak a pasimnak is sokszor csináltam. Igaz volt egy vegetáriánus pasim, nem dohányzott, 0 hús, csak gyümölcsök, sok édes gyümölcstől nagyon finom volt neki, őt állandóan sz*ptam annyira jó íze volt :D naponta többször, teljesen kifacsartam. Persze nem ellenkezett.

2016. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!