Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy 18 éves srác vagyok,és a lányokhoz vonzódom,fiúval még sosem voltam.Van egy haverom,aki nagyon sikeres a lányoknál,sokkal sikeresebb mint én,és rengeteg olyan lánnyal volt együtt akikkel én álmomba se merek semmit.És tényleg jó az ágyban is,úgy hallottam.Nagy pénisz/ügyesség stb.És az a helyzet ,hogy néha kiverem azokra a lányokra akikkel ő szexelt mondjuk,de közben arra gondolok,hogy a barátom dgja őket..és már arra is volt példa hogy ki akartam őt lesni.sokat fantáziálok arról,hogy engem is megdug,szopat,úgy mint a lányokat,teljesen lányként kezelve engem...más fiúval nem érzek seemi ilyet.bi lennék?mi van velem?

2016. aug. 28. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kissé biszex vagy, ennyi.
2016. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudnék...
2016. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hogy érted 2. ?:)
2016. aug. 28. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne hajlam is meg akár kíváncsiság is .. 21/L
2016. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hatha o is bi, kerdezd meg harmasozna e veled meg az aktualis nojevel :P
2016. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Trollkodhatnék, hogy kérdezd meg, hogy megdugna-e, és ha kapsz vagy két maflást, akkor biztos hetero, ha belemegy, akkor bi.

De rólad szólt a kérdés. Azt gondolom, ha tettlegesen még nem volt részed fiús szexben, akkor nincs hajlamod. Ha odaállna eléd, és azt mondaná, hogy akkor most szex lesz, és Te belemennél, és hagynád, hogy azokat csinálja veled, amiket elképzeltél, akkor lehetbe bi-ségről beszélni.

Gondolat még nem elég. Ráutaló magatartás is kell!

2016. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!