Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexuálisok aktívabbak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexuálisok aktívabbak szex terén a heteróknál?

Figyelt kérdés
(nagy általánosságban gondoltam)
2016. szept. 8. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem!

A szexuális aktivitás független a szexuális orientációtól.

2016. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
igen ez így van ahogy 1-es mondja csak nekem az a tapasztalat h a lehetőségeid megduplázódnak :) 20/F/BI
2016. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez hülyeség. Nem duplázódik. Egy biszexuálisnak más férfival szexelnie, mint egy nővel.

Ne csak a szex tényét nézd, hogy megtörténik e, hanem azt is, hogy mit is kap az illető?

Igazándiból pont ugyanannyi esélye van szexre egy biszexuálisnak, mint egy heteronak. Minden más meg attól függ, hogy mennyire kívánja, mit tesz meg érte és ő maga mennyire kívánatos (bármelyik nem szemében is).

2016. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Voltam többször egy bi férfivel, nem volt valami aktív, lehet, mert amúgy passzív, de egyébként a legkedvesebb, legrendesebb volt akivel valaha voltam. N
2016. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1, Lehet, de eddig három biszex embert ismertem közelről (egy lány, két fiú), és mindhárman durván szexcentrikusak voltak, sokkal inkább mint egy átlag heteró. Csak ezért kérdeztem rá. Én hetero vagyok különben.

Köszi. Várok még véleményeket.

2016. szept. 8. 13:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sokszor van hogy nem kívánom a szexet az egyik nemmel, de a másikra fél peecen belül kanos leszek
2016. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám igen.

Mármint nem azt, hogy többször kívánja vagy áll fel neki mint egy heteronak, viszont míg egy hetero nehezebben szed össze egy barátot/-nőt (mert csajt nehezebb), addig egy biszex ha ki van éhezve és nincs barátnő a láthatáron akkor mehet egy meleg ismerkedő helyre ahol szinte 100%, hogy talál aznapra szexpartnert.

Egy hetero max hazamegy recskázni.


Szóval pasiként egy meleg bár tuti szex lehetőség, leszbiként egy leszbi bár 90% szex lehetőség.

2016. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
# 3/7 Nagy hülyeséget írtál!!! Ha 1 pasi hetero akkor csak a lányok felé orientálódik.Ha viszont biszex akkor a fiúk felé is.A lányok és pasik együtt több lehetőség a válogatásból mint csak a lányok!!!KB: 1-2 osztályos matematika.Ez ugyan így elmondható a biszex lányokról is. Főleg hogy(bocsi lányok) a fiúk nem egocentrikusak,és bevállalósabbak mint a lányok.Természetesen lány és lány közt nincs egó javarészt,ez csak a pasik felé működik jobbára. tudom mert volt biszex csajom és lány és lány közt nincsenek elvárások,ezzel a lányok javarészt csak bennünket ajándékoznak, meg.
2016. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Jó fiatalság is benne van, de akkor tuti.


A többit meg több szemszögből jól - "is" - leírták már.


korral változik, ezt biszex nagybátyámon is látom, pedig több partnerre lehetne. Mi is biszexek, ha nem szexgépek vagyunk, kicsit lenyugszunk.


Nekem nagyon rövid volt az onanizálás korszaka, pont ebben a lehetőségek miatt is. Bár sok volt az orál is, sok egyéb okból is. pedig én teljesen aktívként élvezem csak a melegséget. - viszont sokan ezt is élvezik.


Bennem semmi uni/swich nincs. - közben mégis figyelmes szeretőnek vagy szexpatnernek tartanak. - jó képes is vagyok előre is kommunikálni, meg szexpartnerként sok expartner is bejön, és jött, aki tudta mire számítson és ez kellett neki. Ráadásul biszex lányok vonzanak inkább, vagy heteronak nemet is mondok inkább, mert nem tudják sokszor másoktól tudva mibe lépnek be.


Passzív biszexke meg tényleg figyelmesebbek szoktak lenni, ha fejben rendben vannak. Sőt teljsen passzív melegekre is igaz ez. - de rendbe kell lenniük ezzel fejben és életben is. Sokukról senki nem gondolná vagy gondolja civilben, mi a szexuális irányultságuk. - mert például, sok passzív melegnek levakarni kell magukról a lányokat.

2016. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!