Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk ti hogy próbáltátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk ti hogy próbáltátok ki a szexet másik fiúval? Milyen szerepben voltatok? És milyen volt?

Figyelt kérdés
Haver? Vagy barát volt? Vagy idegen?

2016. szept. 14. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Haverom volt és én passziv vagyok és isteni volt !!!
2016. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Készültetek rá? Vagy csak úgy hirtelen?
2016. szept. 14. 13:19
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező.

Gyere és hatolj belém utána spricceld tele a számat a finom nedveddel.

Tegyél magádévá!

Kívánlak mint esőt a föld! 65F

2016. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

haverom volt, én hatoltam be neki egyik este, másnap ő hatolt belém


utóbbi nagyon feszítő és fájó érzés volt, az első pedig nagyon intenzív, de soha többet :D

2016. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Az első egy alkalmi kaland volt, és ő lőtte tele az ánuszomat. Az elején kicsit kellemetlen volt, de mire a csúcsra jutott, én is élveztem.
2016. szept. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Haver volt és mindent kipróbáltunk. Dugott engem isteni csillagos ötös. Én őt azt nem élveztem ennyire nem vagyok férfi párti. Szopott az olyan mintha nő tenné, én őt szoptam érdekes volt de tudok nélküle is élni...
2016. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A neten kerestem egy partnert...nagyon jó volt, azóta is rendszeresen keresem az alkalmakat :)
2016. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még sosem volt semmi másik fiúval,pedig az aktív szerep nagyon izgat... 30F bi aktív
2016. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még 18 évesen, akkor buliztam nyáron nyáron, elkóboroltam mert kicsit elszaladt velem a ló ivásban az ünneplés miatt, és az elég közel lévő Dunapartnál jutottam ki, és ott egy idős pali hatolt belém orálisan majd análisan ahova végül elélvezett. Azóta úgy vagyok vele, hogy ha lenne megint alkalom, kizárólag a passzív helyet foglalnám el.
2016. dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
valaki beszélgetni :P?
2016. dec. 23. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!