Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Társkereső oldalakon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon mennyire lehet olyan aktívokat találni akik óvatosan bánnak egy kezdő passzívval?

Figyelt kérdés
23F

2016. szept. 27. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan annyi esély van rá szerintem, mint a hétköznapi életben. Aki gyengédebb az így is úgy is gyengéd marad, aki nem meg szintén.
2016. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én óvatosan bánnék veled.

Mint egy hercegnővel XD

22/F

2016. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne, mert nem voltam még fiúval, de nagyon ki szeretném próbálni a passzív oldalt.

19F

2016. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bibibi89 válasza:
76%
3-as! honnan vagy?
2016. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a bajom ezzel hogy ha jól értem csak keresel valakit aki "felavatna". Szerintem ez nem olyan jó ötlet. Én legalábbis olyan valakit szeretnék magamban érezni akivel van köztünk azért valami. Akkor biztos figyelne is rám, és gyengéd lenne, mert számítok neki.
2016. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!