Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a véleményetek a biszexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a biszexuális fiatalokról?

Figyelt kérdés

Én is közéjük tartozom.

Csak kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondol erről, mert sokan azt mondják hogy ezt csak divatból csináljak a "mai fiatalok"...



2016. okt. 1. 07:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%
Hát egy lány az sztem inkabb erzelmi leny,szóval..jolvan na...de egy fiunal ez undorító nyilvan o is erez de egy ferfi ember na ne mar....most akkor nem ugy van hogy p*unciba f*asz?
2016. okt. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Semmi

Ha jol esik neki akkor hajra

En is az vagyok es ???

2016. okt. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
senni probléma nincs vele nem vagyunk egyformák !
2016. okt. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%

Én melegként nem szeretem őket. Egyszerűen nem jó tapasztalatom van velük. Nem akarnak csak egy éjszakásat, kitudja hány pasival voltak előtte? Volt, hogy szexeltem ilyen pasikkal és képesek erre barátnő mellett..

Nekem ez kicsit undorító, nem mondom, hogy mind ilyen, mert nyilván nem, de én nem nagyon ismerkedek ilyen pasikkal, mert irritálnak.

2016. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
92%

semmi :D

ha velem normalis az adott szemely, akkor en is az vagyok vele... :)

16/F

2016. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
mivel én is a fiatal biszexek közé tartozom azt kell mondjam h én jó véleménnyel vagyok róluk :D aki meg divatból csinálja, az szerintem meg csak jobban el tudja engedni magát ilyen dolgokban mert ugye mindenkiben van fiú is meg lány is, és ha egyszer kétszer kipróbálja azzal szerintem semmi gond nincs :)
2016. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
En orulnek egy biszex baratnonek 35-tol felfele..
2016. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Engem nagyon lepontoztatok, mert nem tetszett, amit írtam. De csak a véleményem írtam le és csak a rossz tapasztalatokat. Az igaz, hogy mindenki azzal szexel, akivel akar, én barátnak simán elfogadok ilyet, csak nekem avval van problémám, amiket leírtam. Nem az összesről beszéltem, csak arról a párról, akiket ismerek.
2016. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha ma lennék fiatal srác - a mai eszemmel - úgy biszex lennék, mint a huzat!!!
2016. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha monogám, akkor semmi gond. Ha azt mondja, hogy biszex, de közben csak arról van szó, hogy nem vállalja a melegségét, és barátnő mellett nyomatja a fiús szexkalandokat, az számomra nem pálya.
2016. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!