Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit csináljak? A haveromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A haveromnak megérintettem a farkát és most nem nagyon beszélünk. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és izgatnak a fiúk.Nálam aludt az egyik haverom és meglestem a kulcslyukon ahogy zuhanyzott.Iszogattunk és nem bírtam magammal:éjszaka megfogtam a farkát,igaz csak gatyán keresztül de felébredt rá!Persze nem értette és nagyon meglepődött.El kellett mondanom neki hogy engem a srácok is felizgatnak.Bocsánatot kértem,az alkohol adott bátorságot hozzá.Azt mondta hogy ő ilyenre nem vevő,de nem haragszik,csak ne csináljak többet ilyet.Aludtunk és reggel nem nagyon beszélgettünk,ő hazament és azóta azt érzem hogy feszült körülöttünk a légkör.

Nem tudom,szóba hozzam neki a dolgot?Vagy hagyjam?De úgy sem fogja elfelejteni és nem tudom most mit csináljak?



2016. okt. 5. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszèlgess vele te!

Alkohol- monnd el neki mit gondolsz és hogy rossz neked h nem beszeltek

2016. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

szerintem hagyd

16/f

2016. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már tudja hogy mi a helyzet veled,nyugodtan szóba hozhatod.Nem fog jobban meglepődni mint amikor arra ébredt hogy taperolod :) bocs,nem cikizésből írtam,de elképzeltem a szitut :D én mondjuk örömmel vennék ilyet mert engem is izgat a dolog,de akit nem...hát barátom mindenképpen bátor cselekedet volt,alkohol ide vagy oda!
2016. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 youngboy26 ***** válasza:
84%

Szia, hallgass ide, figyelj, ismerem ezt a szisztémát, azért távol álló tôled a srác, mert nagy meglepetést, és pofon kapott, hagyd, hogy benne ezek megnyugodjanak, és késôbb próbáld megbeszélni, hogy bánod és sajnálod, hogy lehetne ezt a barátságot fenntartani, ha idegen és közvetett, akinek a farkát érintetted, akor hagyd békén, csak rontasz a helyzeteden.

Csak más témában a fiú szégyenlôsségrôl akartam vele beszélni, és semmi fizikait nem tettem, és nagyon kôzvetett és távol álló, három éve volt, bocsánatot kértem, ne keressem soha, ezt írta, de beláttam, hogy hagyjam, engedd el.

Járjál sikerre! Remélem tudtam segíteni.

26F/pesti

2016. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem keresel olyan srácot az ilyenekre aki tuti vevő rá? A barátságod ne kockáztasd miatta.

22/F

2016. okt. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd egy kicsit, ne keresd egy ideig. Majd csak lenyugszik.
2016. okt. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ő egyértelműen kinyilvánította,hogy nem nyitott ilyesmire viszont valószínűleg zavarja is, hogy te igen, ha továbbra is a barátja szeretnél maradni, fogj mindent a piára. Mondd, hogy nem tudod mi ütött beléd, nem volt még ilyen, szeretnéd ha elfelejtenétek. Ha jó barátod, túl fog rajta lépni.
2016. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!