Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetek meleg, vagy biszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek meleg, vagy biszex?

Figyelt kérdés
Volt több barátnőm is, de egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet egy fiúval szexelni. Csak egyszer próbálnám ki, kíváncsiságból, hogy a jövőben ne legyenek ilyen vágyaim, ha megint lesz barátnőm. Ha csak egyszer akarom kipróbálni, akkor is meleg vagyok, vagy inkább ez még szimplán kíváncsiság?

2016. okt. 6. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Lehet pusztán kíváncsiság is, de lehet, hogy van benned biszex hajlam. Meleg nem valószínű, hiszen amint leírtad, a lányokat is szereted.
2016. okt. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
meleg nem vagy inkáb biszex
2016. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha izgat ki kell próbálni és utána tisztábban fogod látni mi a helyzet.Nem olyan rossz biszexnek lenni,dupla eséllyel indulsz egy párkeresésnél :D csak el kell fogadnod magadban,ami nem könnyű.Ha lesz barátnőd,rendes szexuális életed,akkor az is lehet hogy nem lesz olyan nagy a vágy benned hogy fiúval szexeljél.
2016. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
En is ilyen vagyok;) ha gondolod beszelgethetunk:) 22F
2016. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Velem kipróbálhatod ;)

20/f

2016. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is :) 18F :P
2016. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!