Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem tudom mit tegyek. Valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Valaki segítene? Többi lent!

Figyelt kérdés
Két éves kapcsolatom van fiúval de ő nem tudja ,hogy a lányok is érdekelnek 1 éve körül meg ismertem egy lányt és ő sem tudja hogy van fiúm egyik sem tud a másikról .Bűntudatom van éjszakákat nem tudok aludni mert mindig lelki furdalásom van és nem tudom el dönteni mi tévő legyek !Félek el veszíteni bármelyiket is de tudom,hogy nem helyes amit teszek ... volt már így valaki ? Mi tevő legyek nem bírom ezt így tovább azon is el gondolkoztam hogy szakítok mind 2 vel fogalmam sincs mit tegyek...valaki tud tanácsot adni? ( negatív válaszokat nem kérek) ...

#Biszex...
2016. okt. 8. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Óvatosan érdeklődj minkettőnél, hogy mit szólnának egy hármashoz! És akkor megtarthatnád mindkettőt!
2016. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
En a lányt megtartanam es behivnam magam 3.nak!! :) 22/F
2016. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném és biztos a barátnőm sem volna benne mivel ő leszbikus így biztos nem lenne benne .... Amúgy 20 L vagyok .
2016. okt. 8. 21:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül, hogy biszex vagy és az egyik fiú a másik lány, ez még egy szimpla megcsalásos sztori sajnos. Olyan, mintha két pasid lenne. Két embernek hazudsz. Ez nagyon nincs így jól.


A barátnőnek sajnos mennie kell. A fiúnak meg mondd el, hogy biszex vagy és szeretnél lányokkal is lenni. Hátha megérti.

2016. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Én elviselném ha idönként a barátnőddel is szexelnél! F.
2016. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy nem helyes és nem gondoltam a következményekre nem szeretném meg bántani a lányt hisz olyan ártatlan és nem érdemli meg! A fiúról annyit hogy biztos nem örülne neki ha tudomást szerezne róla és a leg rosszabb egyiket sem akarom el veszíteni így az lenne a legjobb megoldás ha mind 2 vel be fejezném és el tűnnék egy kis időre amúgy tudom nem szép dolog de ez van meg történt és már késő bánat...
2016. okt. 8. 21:22
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Honnan tudod, hogy a fiú nem örülne neki? A legtöbb pasi szereti (szeretne) a biszex csajokat!
2016. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mivel van egy barátnőm akiről tudja és haragszik ha vele beszélek vagy el megyünk kávézni innen tudom hogy biztos utálna emiatt.
2016. okt. 8. 21:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én erre csak annyit írnék: ha tökéletes lett volna az elsővel a kapcsolat, nem jött volna közbe a másik....

De neked kell tudnod, érezned kivel van jövőd, kérdés a lánnyal terveznél-e komoly kapcsolatot? Ezt fontos lenne tisztázni mert sok minden függ ettől

2016. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A lány iránt többet érzek sokkal többet de ha bele gondolok hogy fel kell válalnom a szüleim és a barátaim előtt egyszerűen a gondolattól is ki ráz a hideg mivel vallásossak a szüleim és biztos elleneznék nagyon .
2016. okt. 10. 22:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!