Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak, nők, mit szóltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők, mit szóltok ehhez a párhoz?

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 26. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is az egyik álmom lenne, egy olyan párkapcsolat, ahol két bi lánnyal lennék kapcsolatban.
2016. okt. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, az ember sokmindent kipróbálna, de köszönöm nekem elég lenne egy feleség, mert ha elveszek valakit az nem feltétlen csak a szexualitásról és a be nem teljesedett vágyakról szól. Nem tudnék elviselni más nőt a feleségemen kívül (ha lenne). Én ha elvennék egy nőt, azért tenném, mert szeretem és ő kell, nem más, sőt akkor másnak esélye sem lenne. Ha valakinek ez a triósdi megy és erre vágyik, szerintem ott nincs meg az a kapocs, ami miatt valaki elveszi a párját. Magyarosan megmondva meghágta már a kutya régen az egészet, ha ilyen egy kapcsolat, mondom ezt férfi létemre. A másik meg, hogy ebből hatalmas problémák adódhatnak később. Mert mi van akkor ha valaki előbb-utóbb elkezd féltékenykedni? Ha úgy érzi a másikkal többet foglalkozik. Tessék a nagy mosolyok, hirtelen eltűnnek az arcokról.
2016. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik működik... hát az ő dolguk.
2016. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez eddig így tök jó, meg minden, mindenki azzal fekszik le, akivel akar, de a hármas házasságot eléggé bizarrnak tartom. Én ilyen régimódi leányzó vagyok, úgy tűnik; szerintem a házasságnak elsősorban két emberről kell szólnia. Nekem maga a "hármas szerelem" sem hiteles, valahogy nem így működik szerintem a dolog. Más dolog szexuálisan vonzódni valakihez, és más dolog összekötni az illetővel életedet.

Aztán tényleg lehet, hogy csak neveltetés, meg kultúra kérdése az egész, mert például a melegházasságot, és az azonos nemű szülők örökbefogadását teljes mértékben támogatom, ezt a párt viszont nem feltétlenül találom alkalmasnak a gyereknevelésre. Ez így szerintem nem illeszthető be egy mai modern társadalomba.

2016. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!