Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, ti mit élveztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit élveztek jobban, a vaginális vagy az anális orgazmust? Mi a különbség a kettő között?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
oráisat
2016. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Mikor melyik
2016. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én punciba szeretek jobban elmenni, de azért szeretek a csaj fenekében is lenni. Érzésre szűkebb, de a tudat, hogy a farkam a popsijában van, az ami teljesen kikészít :)
2016. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tompadúr ***** válasza:
100%

Én popsiba imádok elmenni. Könnyebb is kivitelezni, nem mindenki szedhet tablettát ugyanis. Olyannal is találkoztam már.

26/F

2016. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

En szajba szeretek:)

27/F

2016. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én seggbe szeretek élvezni inkább. Szűkebb, jobban szorít végig, és élvezésnél is szabályosan kipréseli belőlem a spermát saját magába, mintha még jobban vágyna rá ő is. Emellett anális élvezésnél a következményektől sem kell tartani, a csaj egészen biztosan nem tud teherbe esni tőle, így nem kell visszafognunk magunkat.
2016. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem fogalmaztam eleg precizen. Ugy ertettem, hogy mi a jobb, lannyal a vaginalis, vagy fiuval az analis.
2016. okt. 30. 18:38
 8/10 Tompadúr ***** válasza:
100%
Azért így ez már nagyon nem mindegy! Így a punci egyértelműen az egyedüli nyertes.
2016. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés... A lányok jobban vonzanak általában, meg külsőre is jobban tetszenek. De ha csak a szexet nézem, a fiúk feneke szűkebb és izgatóbb, mint a lányok puncija. Esetleg lehet úgy, hogy egy kicsit alacsonyabb, lányosabb passzív sráccal, és akkor vele végig análisan?... :D
2016. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknál eddig a punci nyert. Már csak azért is, mert nem hozott össze a sors olyan lánnyal, aki engedte volna az anális szexet. Én mindenesetre élvezem, ha punciba élvezek, de az is jó, ha fiút elégítek ki análisan. Ebben az utóbbiban valójában a másság okozza az élvezetet
2016. okt. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!