Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha a nektek tetsző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a nektek tetsző pasiról kiderül, hogy biszex, mennyire számít nektek, hogy az aktív vagy a passzív szerepet kedveli a fiúkkal?

Figyelt kérdés

Semennyire, mert nem jönnétek össze biszex pasival?

Semennyire, mert nem érdekelne ez titeket, ha jó fej, úgyis összejönnétek vele?

Valamennyire érdekelne, mert azért egy aktív biszex pasi férfiasabb, mint egy passzív?



2016. nov. 1. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyen férfias. Ha férfias akkor nem érdekel, hogy aktív vagy passzív.
2016. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Összejönnék vele, de max ha aktív.
2016. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Egy aktív biszex pasi, ha passzív, akkor aktívabb, mint egy heteroszex aktív pasi, ha passzív, de biszex.
2016. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekelne.
2016. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tök mindegy, ugyanis amíg velem van, úgysem fogja ezt a tulajdonságát használni férfiakkal. Ha ebben nem értünk egyet, akkor nincs dolgunk egymással.

Amúgy meg az aktívok mióta férfiasabbak? Azt hittem egy fiú aki benne van, az jobban tudja ezeket, de én pl ismerek két méter magas, méretes passzív fiút és olyan aktívot is, akiről láttam egy fényképet és azt hittem először, hogy egy kisgyerek van rajta....

2016. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
98%

nem érdekel.

lapból nem érdekel,hogy előttem kivel mit. ha elmodja akkor (mondjuk)örülök,hogy ennyire megbízik bennem,de hidegenhagy.

2016. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!