Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Barátom van, de biszex vagyok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom van, de biszex vagyok! Segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval... Az a helyzet, hogy lassan 4 éve biszexuális vagyok... Minden jó nőt megnézek... De szeptember 8 óta van egy barátom, fiú és odáig vagyunk egymásért... Múltkor majdnem le is feküdtünk egymással... Mit tegyek? Nem akarok már vonzódni a nőkhöz miatta, de néha fantáziálok barátnőimről is... 😓

2016. nov. 3. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Légy boldog, hogy olyan jo gyomrod van, hogy se a nyalástol, se a szopástol se a se..edben lévö fa-ztol nem hányod el magad!
2016. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez ilyen drága. Telhetetlenek vagyunk, de miénk a világ.
2016. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Szervezzetek be egy csajt hármasba.
2016. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 nem eppen vagy kedves... Meg szuz vagyok tehat semmi sem jart meg sehol...

Tobbieknek pedig koszonom szepen, csak hat en csak szexualisan vonzodom a nokhoz... Erzelmileg teljesen a baratome vagyok

Ezert vagyok osszezavarodva... Kivanom a noket baratommal viszont felel barmibe is belemenni

2016. nov. 3. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát ne csald meg! Ennyi...
2016. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéljétek meg a barátoddal. Én így tettem és elfogadta,már 4 éve házasságban élünk és semmi probléma sincsen. 57/F
2016. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Amíg nem szexeltél férfival nem lehetsz biszex és amíg lánnyal sem addig nem tudhatod hogy biztosan milyen lehet így inkább csak fantáziálás az egész, majd ha lefekszel a barátoddal megtudod hogy milyen az igazi szex és lehet nem fogod már kívánni a lányokat is. :) De ne szégyeld hogy a barátnőidről fantáziálsz az ember rengeteg dologról fantáziál, majd ha lefeküdtél a barátoddal utána döntsd el hogy jobb volt e mint a barátnőidről fantáziálás. :) 22/f
2016. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!